Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анна Калашнікова заборонила Прохорові Шаляпіну бачити сина

Анна Калашнікова заборонила Прохорові Шаляпіну бачити сина

 30-12-2015, 21:00       Marianna_777       495     
Пристрасті навколо пари Анни Калашникової і Прохора Шаляпіна не вщухають вже більше року. Нещодавно співак заявив, що їх планам щодо майбутнього весілля не судилося збутися. За словами Прохора, Ганна мало часу проводить вдома, займається бізнесом, не готує йому борщі і абсолютно не приділяє часу 9-місячному синові Данилу. Після таких висловлювань молоді люди то сходилися, знову починаючи підготовку до торжества, то розходилися, знову посварившись в пух і прах. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Анна Калашнікова заборонила Прохорові Шаляпіну бачити сина

На цей раз Калашникова налаштована серйозно. Вона вирішила зробити паузу і розлучилася з Шаляпіним. «У мене вже немає сил терпіти всі ці скандали, - ділиться Анна. - Щоразу, коли у нас в родині все починає налагоджуватися, ми будуємо плани, обов'язково щось зривається і настає період повного нерозуміння. Я, правда, дуже хотіла і хочу бути з людиною, мрію вийти заміж за коханого, але у нас нічого не виходить. Мабуть, ми надто різні ... Ми так довго планували церемонію - і тут на тобі! Поповзли чергові безглузді чутки, всі почали лізти зі своїми порадами, обговорювати наше особисте життя. А так як ми люди творчі - реагуємо на все це дуже болісно і емоційно. Я намагалася з головою піти в бізнес - відкрила магазин жіночого одягу. Але від проблем не втечеш. Ми з Прохором багато разів сідали ввечері на кухні і спілкувалися, намагаючись виявити причину сварок.

Анна Калашнікова заборонила Прохорові Шаляпіну бачити сина

Але знову все призводило тільки до кричу і скандалів. Для нашого сина чути, як мама з татом лаються, просто жахливо. У результаті кілька тижнів тому я приїхала з бутіка додому, взяла себе в руки і вирішила поставити крапку. Точніше, три крапки. Дочекалася Прохора і сказала йому спокійним голосом, що нам треба взяти паузу. Він мене в цьому підтримав, оскільки і йому теж потрібно розібратися у своїх почуттях і думках. Зібрав речі, поцілував сина і поїхав. Вже тиждень ми з ним не бачимося і навіть не зідзвонюємося. До Дані я його теж попросила не приїжджати якийсь час, хоча через це ми знову мало не посварилися. Новорічну ніч проведемо роздільно. Я буду спочатку вдома з малюком і батьками, а після виїду працювати на вечірку. Де буде Прохор, поняття не маю, і мені це нецікаво ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...