Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Втрата року: Жанна Фріске

Втрата року: Жанна Фріске

 31-12-2015, 20:00       Marianna_777       2017     
У Жанни Фріске діагностували пухлину мозку в 2013 році, буквально відразу після того, як вона народила сина Платона. Однак про те, що співачка важко хвора, стало відомо на початку 2014 року. З таким захворюванням довго не живуть, запевняли лікарі. Співачка ж майже рік проходила терапію за кордоном, а восени 2014 повернулася в Росію. Більше двох з половиною років - максимум, який їй змогли дати рідні та шанувальники, які збирали гроші на дороге лікування.

Втрата року: Жанна Фріске

Для Жанни Фріске вдалося зібрати понад 60 мільйонів рублів, але, на жаль, поки медицина безсила проти цієї недуги. Влітку 2014 до Фріске, за словами рідних, почав повертатися зір, частково втрачений через пухлини. Черговий курс вона пройшла в Китаї, і лікарям вдалося домогтися ремісії майже на два роки, що для такого захворювання майже нескінченний термін.

Однак дива не сталося, хвороба взяла верх: 15 липня 2015 Жанна померла. В останні місяці Фріске жила в заміському будинку разом з чоловіком Дмитром Шепелєвим і маленьким сином Платоном, а також люблячими батьками. Практично цілодобово поруч з нею знаходилася найближча подруга, співачка Ольга Орлова, яка стала хрещеною матір'ю Платона.

Втрата року: Жанна Фріске

У вітчизняному шоу-бізнесі новина про смерть артистки справила ефект вибуху бомби. Однією з перших про кончину Жанни висловилася її молодша сестра Наташа. "Моя рідна! Моя улюблена! Моя сістер ... Як же буду тепер жити без тебе? Кому тепер я буду розповідати свої секрети і таємниці? Хто буде давати мені поради? Так порожньо всередині ... Немає ні сліз, нічого ... Ти завжди в моєму серці! Я люблю тебе, моя рідна !!! " - Написала вона на сторінці в соцмережі "ВКонтакте".

Співчуття родині і близьким Жанни Фріске приходили з усіх куточків світу. Не залишилися осторонь і друзі співачки Ольга Орлова, Максим Фадєєв і багато інших. "Прощавай, моя дівчинка .... Спи спокійно .... Ти назавжди залишишся в моєму серці ...." - коротко написала невтішна Орлова. "Прощавай, улюблене ЖАННА ..... прощай один ........ СПРАВЖНІЙ ДРУГ ...... Я ПЛАЧУ ...... У це неможливо повірити ....... ЦЕ ЖОРСТОКО. .... "- заявив Філіп Кіркоров, опублікувавши у своєму акаунті в Instagram фотографію з Жанною. Подібних повідомлень від знаменитостей було безліч.

Втрата року: Жанна Фріске

Громадянська панахида по Жанні Фріске відбулася 17 липня 2015. На жалобну церемонію прибуло багато зірок: Дмитро Маліков, Наташа Корольова, Ігор Ніколаєв, Сергій Лазарєв, Мітя Фомін, Анжеліка Агурбаш, Діана Гурцкая, Анна Семенович, Едгард Запашний, Лера Кудрявцева з чоловіком Ігорем Макаровим, Валерія, Наталія Штурм та інші. Поруч із труною - величезні букети і портрет усміхненої Жанни.

Відспівування Жанни Фріске пройшло в Єлоховському соборі 18 липня 2015, де співачку в свій час хрестили. Після завершення богослужіння труну перевезли на Ніколо-Архангельське кладовищі столиці, де зібралися сотні людей, щоб проводити Жанну в останню путь. Поки священик поминав її як Анну (ім'я, дане їй при хрещенні), Філіп Кіркоров біля труни розридався.

На відспівуванні на цивільному дружині Жанни, телеведучого Дмитра Шепелєва, буквально не було обличчя. Він сховав очі за темними окулярами, щоб не показувати людям свою скорботу, проте навіть вони не могли приховати те, що він убитий горем. На кладовищі Шепелєв сидів біля труни коханої жінки. Він не відходив від нього ні на секунду.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 31 грудня 2015 20:11 | Статус: | Автор: Люд | Група: Гості
Сорри,но это не втрата року )-: