Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шепелєва викрили в брехні про Фріске

Шепелєва викрили в брехні про Фріске

 1-01-2016, 14:00       Marianna_777       3032     
Деяким людям сьогодні навіть не потрібні спеціальні пристосування і високотехнологічні новинки, щоб визначити, бреше людина чи ні. Одним з таких експертів-викривачів є Євген Спіріца. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Шепелєва викрили в брехні про Фріске

Його вже прозвали російським Лайтменом, на честь героя відомого американського телесеріалу "Обмани мене". Однак сам фахівець наголошує, що його метод значно мірою відрізняється від того, що використовує вигаданий персонаж: визначати, чи бреше людина, потрібно в меншій мірі по обличчю, передає телеканал РЕН ТВ. "Аналізувати людину по руху очей, по чуханню носа - не можна. Це система послідовних дій при постановці запитань і мовному висловлюванні, і саме воно буде показником того, як каже причетний людина і непричетний", - пояснив експерт.

Шепелєва викрили в брехні про Фріске

Журналісти запропонували фахівцеві непросту задачку. Йому показали два відеоінтерв'ю: одне з них давав Дмитро Шепелєв, вдівець Жанни Фріске, друге - її батько. Експертові належало визначити, хто з них бреше.

Результати експерименту виявилися вражаючими: брехуном був названий Шепелєв. "Зверніть увагу, латентний час відповіді - пауза. Якщо у людини є точна і правдива відповідь, то не буде точки завмирання. Пан Шепелев - брехун, все, що він говорить, - брехня. Я в даному випадку більше б довіряв батькові Жанни Фріске" , - запевняє Спіріца.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...