Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лоліта Мілявська перестала впізнавати знайомих

Лоліта Мілявська перестала впізнавати знайомих

 2-01-2016, 09:38       Marianna_777       6289     
Співачка Лоліта Мілявська вирішила розкрити шанувальникам найстрашніший свій секрет. Виявляється, у зірки почалися проблеми з пам'яттю на обличчя. Вже не раз Лоліта стикалася з тим, що не може згадати людину, з якою досить близько спілкувалася.

Лоліта Мілявська перестала впізнавати знайомих

Подібна проблема призводить до непорозумінь - співачка заново починає знайомитися з тими, з ким вже була знайома:

"Я знайомлюся з людьми заново, а вони дивляться на мене як на ідіотку в подиві. Потім нагадують, що ми колись багато спілкувалися, по душах розмовляли, у кого-то я ридала на плечі після міцного, хтось ночував у моїй квартирі".

Через такі ситуацій артистка відчуває незручність і дискомфорт. Лоліта робить вигляд, що згадала співрозмовника, але це неправда.

Лоліта Мілявська перестала впізнавати знайомих

При цьому своїх однокласників та однокурсників співачка чудово пам'ятає, а от тих, хто з'явився в її життя в останні роки, пам'ять чомусь викреслює.

На допомогу в таких ситуаціях приходить директор Лоліти, Едік. Коли вони разом з'являються на якому-небудь заході, чоловік попереджає підопічну про тих, з ким вона знайома:

"Якщо ми кудись йдемо, він тихо шепоче: «Привітайся з цією людиною, звуть Вася, у тебе з ним було». Як добре, що Едик зі мною вже 12 років! І краще за мене пам'ятає, з ким і що було у мене.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 2 січня 2016 10:39 | Статус: | Автор: Врач | Група: Гості
Это - киселев головного мозга! Давеча это чудо сказало, чтобы Обама пукнул себе под нос. А, сейчас уже неузнаваемост появилась, дальше ссатса где попало будет и волосы на голове вылезут, как у кабздона. Вот к чему приведит ваше RT TV, а причина в лишней хромосоме, которая передается по сети телевидения. Конченная полустрана с жалкими полу особями (это слово очень нежное в данной ситуации)