Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нагієв: Я ще той сексуальний забіяка

Нагієв: Я ще той сексуальний забіяка

 2-01-2016, 10:30       Marianna_777       844     
Зірка серіалів "Фізрук" і "Кухня" Дмитро Нагієв, визнаний найпопулярнішим актором 2015 року, відкрив завісу таємниці над особистим життям. Шоумен прокоментував чутки про таємний шлюб.

Нагієв: Я ще той сексуальний забіяка

"Чутки чутками. Може, ви не бачите мене на обкладинках з сім'єю, тому що я не одружився? Досить просто попросити:" Діма, покажи паспорт ". І з'ясується, що мій паспорт невинно чистий. І відразу всі чутки зруйнуються", - цитує Нагієва сайт "Комсомольська правда".

Також актор підкреслив, що не готовий виставляти особисте життя напоказ, так як по натурі він - дуже скромна людина. "Я як гусінь вилупляюсь, а потім розцвітаю на знімальному майданчику або на театральних підмостках. Але що стосується особистого життя, я - просто сором'язлива і закрита людина. І не вважаю належним розповідати про неї. Той, хто любить артиста, повинен поважати його особистий простір , оскільки у мене його, повірте, дуже мало. Я не хотів би йти з кимось, тримаючись за ручку, на обкладинці глянцевого журналу ", - підкреслив Дмитро.

Більше того, Нагієв, який по праву визнаний улюбленцем слабкої статі, вважає, що погано розуміє жінок. "У 16 років я думав, що знаю про жінок абсолютно все. Зараз, до своїх похилих років (коли кінь уже помер, а я все ще стою на роздоріжжі й не знаю, в який бік піти), можу сказати, що я ні чорта не знаю і нічого не розумію. І ось ця фраза, що "жіноча логіка - це як чоловіча, тільки єнот", вона права. Вона має місце на існування ", - посміявся популярний актор.

Нагієв: Я ще той сексуальний забіяка

Правда, він не заперечує, що вміє підкорювати жіночі серця. Більше того, за словами шоумена, у нього в житті були випадки, коли заради жінок доводилося здійснювати божевільні вчинки. "Доводилося. Але з ранку я трезвів і вже нічого не пам'ятав ... А останнім часом всі мої найзухваліші вчинки пов'язані з акторським вагончиком три на чотири метри, в якому я проводжу основну частину свого життя. І в ті рідкісні хвилини, які я виділяю для особистого життя, я ще той сексуальний забіяка ", - заявив Дмитро.

Відзначимо, що і в новорічну ніч Нагієв зібрався "буянити" в колі рідних. За його словами, традиційне торжество для нього - велика радість. "Знаєте, як кажуть: важливо без п'яти 12 в новорічну ніч вийти з інтернету, щоб всі подумали, що ти весело справляєш Новий рік. Для когось мої сімейні посиденьки - нудьга смертна. Але для мене, якщо вони видаються, це шматочок щастя . А з цих шматочків, напевно, і складаються щасливі спогади життя ", - пояснив шоумен.

Як виявилося, дорогих подарунків і чарівництва від свята артист не чекає. "Що стосується частування. Це нарубаний на швидку руку олів'є, російський оселедець під російською шубою. В силу санкцій, слава богу, якими з великим тактом і мудрістю обклав наш уряд. Сподіваюся, що, заглянувши під ялинку, я там виявлю пінку для гоління, дезодорант і свіжі носочки від фабрики "Пролетарка". Так що, загалом, я - як усі ", - розповів Дмитро Нагієв.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...