Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Михайло Боярський про своє відношення до одностатевих шлюбів

Михайло Боярський про своє відношення до одностатевих шлюбів

 2-01-2016, 14:30       Marianna_777       966     
Кілька тижнів тому Михайло Боярський черговий раз побував за кордоном. Популярний артист упевнений, що на Заході моральні цінності давно відсутні. Особливо актора неприємно дивують одностатеві шлюби, а також демонстрації за легалізацію подібних союзів.

Михайло Боярський про своє відношення до одностатевих шлюбів

Михайло Сергійович зізнається, що не може спілкуватися з людьми, що виставляють напоказ свою нетрадиційну орієнтацію, як з нормальними. Артист вважає, що своїх дітей та онуків потрібно виховувати в правильних традиціях:

Михайло Боярський про своє відношення до одностатевих шлюбів

"Ні, нехай жінка з бородою і далі співає! Заради Бога! Але я точно не буду відрощувати собі груди. У мене інші пріоритети. Боротися з усіма цими явищами можу тільки своєю неучастю в них. Виховувати своїх дітей так, щоб вони народжували здорових, тлумачних і потрібних своїй Вітчизні спадкоємців. Людство хворе - і це вже дуже помітно".


Михайло Боярський впевнений, що хвороба в кожному суспільстві має свою стадію, і сподівається, що у росіян ця хвороба не настільки запущена. Щоб вилікувати суспільство, артист виступає за запровадження цензури та обмежень.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...