Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Veganuary або місяць веганства: чому люди по всьому світу відмовляються від м'яса і не тільки

Veganuary або місяць веганства: чому люди по всьому світу відмовляються від м'яса і не тільки

 3-01-2016, 18:28       Marianna_777       663     
З кожним роком серед знаменитостей стає все більше і більше вегетаріанців. Тому не варто дивуватися тому, що ось уже три роки поспіль імениті зірки, які відмовилися від вживання м'яса будь-яких тварин, а також їхні прихильники та інші прихильники даної системи харчування беруть участь в акції Veganuary. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Veganuary або місяць веганства: чому люди по всьому світу відмовляються від м'яса і не тільки

Як ви могли здогадатися, Veganuary - це симбіоз слів "вегетаріанство" і "січень". Так, в 2014 році у флешмобі, триваючому весь перший місяць року взяло участь близько 3000 чоловік, в 2015-му ця цифра збільшилася до 13 000, а в Новому 2016 організатори припускають, що кількість учасників складе 50000 чоловік. При цьому половина з них назавжди залишиться веганами.

Veganuary або місяць веганства: чому люди по всьому світу відмовляються від м'яса і не тільки

Зрозуміло, на відмову людей від м'яса, риби і молочних продуктів і перехід на рослинну їжу в чомусь впливають медійні персони. Приміром, Бред Пітт і Гвінет Пелтроу вже давно примкнули до вегетаріанців, а в минулому році до них приєдналися Білл Клінтон і Енн Хетеуей.

Як повідомляють західні ЗМІ, цього року участь у Veganuary візьмуть зірка серіалу "Абатство Даунтон" Пітер Іган, дизайнер Вів'єн Вествуд та інші знаменитості.

Організатори заходу стверджують, що зростання інтересу людей до веганства означає зростаюче усвідомлення жителів нашої планети того, що це відмінний спосіб боротьби зі світовою продовольчою кризою.

Veganuary або місяць веганства: чому люди по всьому світу відмовляються від м'яса і не тільки

Вирощування тварин для споживання їхнього м'яса в їжу і виробництва молочної продукції підвищує викид вуглекислого газу в атмосферу. Крім того, тваринництво сприяє глобальному потеплінню.

Тим не менш, основною метою Veganuary продовжує залишатися турбота про тварин.

"По-перше, це, звичайно ж, турбота про тварин, по-друге, про здоров'я людей, по-третє, про довкілля",

- заявив Кліо Грейді, менеджер з маркетингу Veganuary.

Однак лікарі та дієтологи сперечаються про користь подібного харчування. Все ж адепти пояснюють детокс - ефект Veganuary тим, що рослинна їжа містить багато волокон - клітковини, яка стимулює кишечник до посиленої роботи і виведенню токсинів, нормалізує обмін речовин.
Крім того, вважається, що в м'ясі повно гормонів, антибіотиків і пестицидів, які додають в корми для тварин.
Навіть ті, хто ніколи не був вегетаріанцем, після проходження цієї детокс - програми, кажуть, що відчувають себе настільки оновленими, що хотіли б відмовитися від м'яса назавжди.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...