Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лариса Копенкіна отримує погрози від екс-коханого

Лариса Копенкіна отримує погрози від екс-коханого

 4-01-2016, 09:30       Marianna_777       1087     
[center]Рівно чотири місяці тому 60-річна власниця салону нерухомості Лариса Копенкина розповіла про нового шанувальника, 25-річного Юрія Шарапова. Хлопець красиво залицявся, дарував коханій квіти і навіть присвячував їй свої вірші. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Лариса Копенкіна отримує погрози від екс-коханого

Крім того, на її день народження Юрій влаштував несподіваний сюрприз: прилетів в Анапу, де Лариса відпочивала в санаторії, а потім відвіз її на Кавказ. «Ми близько 7-10 днів провели там, насолодилися неймовірною красою і горами. До цього ніколи там не була, і відпочинок вийшов шикарним! »- розповідала колишня дружина Прохора Шаляпіна. Після такого розвитку подій Шарапов поспішив зробити бізнесвумен пропозицію руки і серця. Молодий чоловік навіть дійшов з Ларисою до Кутузовського РАГСу, але бажаного так і не отримав.

Копенкина все одно відповіла наполегливому прихильнику відмовою. Хоча варто зазначити, що у своїй несерйозності жінка визнавалася відразу, кажучи, що просто приємно проводить час в його компанії і пов'язувати з ним своє подальше життя не збирається.

Лариса Копенкіна отримує погрози від екс-коханого

Незважаючи на це, Юрій досі розраховує на одруження і здаватися не збирається. «Він мені погрожував! Писав, що вб'є, що одружиться за всяку ціну, відправляв по 30 смс, чекав біля офісу, умовляв приїхати до нього на Кавказ і навіть телефонував моєму синові, щоб мене знайти, - поділилася зі Лариса. - Мені здається, це не зовсім адекватна поведінка, тому, звичайно, наше спілкування в тому вигляді, в якому було раніше, припинилося. Мені подобалася та легкість і невимушеність, яка у нас була. Мені не підривали мозок, зате доглядали і робили компліменти. Але в якийсь момент він просто щось переплутав. Я хороший друг і думала, ми дружили. Але, мабуть, Юрі почало здаватися інакше, а я цього не люблю ».

Цікаво, що навіть після цієї неприємної історії і загроз повністю переривати спілкування з нав'язливим шанувальником Копенкина не стала. «Він зараз дуже далеко, а я відзначаю новий рік на« Червоній галявині », тому ми не бачилися, але були на зв'язку і вітали один одного, - продовжує Лариса. - Я ніякого подарунка Юрі не зробила, та й сама нічого замовляти не стала, хочеться подивитися, на що людина здатна сама і чи зможе він вгадати моє бажання ».

Як з'ясувалося, у екс-дружини Прохора Шаляпіна з'явилася новий прихильник: у її житті є чоловік, з яким їй добре. Новий шанувальник щодня обдаровує Ларису Копенкин квітами та подарунками, роблячи її щасливою. «Це щось таке дороге і вже рідне, про що поки говорити зовсім не хочеться. Можу сказати одне: я перебуваю в неймовірною ейфорії і радості від того, що зі мною відбувається. Ця людина точно знає, чого я хочу! »- розповіла бізнесвумен.

Про те, хто цей таємничий шанувальник і якого він віку, Копенкіна поки умовчуває. Хоча, жінка вже не в перший раз заявляє, що на дорослих чоловіків їй вже давно не щастить, а молодь, на її думку, завжди виявляється більш рішучою.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...