Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженніфер Лопес в неймовірно сексуальному комбінезоні

Дженніфер Лопес в неймовірно сексуальному комбінезоні

 6-01-2016, 20:30       Marianna_777       2404     
Через кілька днів після католицького Різдва і зустрічі Нового року заокеанські зірки приступили до активного життя. Дженніфер Лопес, наприклад, встигла стати гостем популярного телевізійного шоу «Jimmy Kimmel Live», де розповіла про свою нову роль в серіалі «Shades of Blue» («Відтінки синього»). Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Дженніфер Лопес в неймовірно сексуальному комбінезоні

7 січня на телеканалі NBC відбудеться його прем'єра, і Лопес прийшла до телестудії підтримати проект. Але публіку не стільки вразили творчі експерименти діви, скільки її наряд. Для походу на телебачення вона вибрала приголомшливий золотий комбінезон від бренду Michael Kors, який туго обтягав її круті стегна. Мабуть, у цьому блискучому одіянні Лопес виглядала куди більш спокусливо, ніж у її улюблених «голих сукнях». В інтерв'ю 46-річна Дженніфер говорила про те, що в житті завжди настає момент, коли тебе намагаються списати з рахунків. Вона заявила: "А я б не хотіла, щоб нас списували, адже у нас є багато чого запропонувати".

Дженніфер Лопес в неймовірно сексуальному комбінезоні
Дженніфер Лопес в неймовірно сексуальному комбінезоні

Швидше за все вона абсолютно даремно турбується. Лопес займає міцне місце на п'єдесталі слави. У всякому разі за кілька годин після закінчення шоу костюм секс-символа отримав тисячі самих захоплених відгуків по всьому світу: «JLo is queen! Sexy! Is not she the best? O MY FUCKING GOD. She is great ». А хтось із фанатів придумав вельми дотепну підпис: «2016, here I come!» Що в перекладі приблизно означає: «2016-ий настав, ось і я прийшла!»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...