Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мадонна судиться з Гаєм Річчі за свого сина

Мадонна судиться з Гаєм Річчі за свого сина

 8-01-2016, 10:00       Marianna_777       621     
Одвічний конфлікт «батьків і дітей», головними героями якого цього разу стала сім'я Мадонни, ось уже кілька тижнів не сходить з перших шпальт західних таблоїдів. Легенда світової поп-сцени опинилася в центрі гучного скандалу, який вчинив її власний син - 57-річна співачка відчайдушно намагається повернути до будинку 15-річного Рокко. Підліток, правда, зовсім не поспішає повертатися до рідних пенатів, намірившись переїхати жити до свого батька - 47-річного британського режисерова Гая Річі. Шанувальники зоряного сімейства з цікавістю стежать за новими подробицями, якими щодня обростає скандальна історія.

Мадонна судиться з Гаєм Річчі за свого сина

Так, за повідомленнями західної преси, сварка між Рокко і його популярної мамою трапилася незадовго до католицького Різдва в розпал світового турне співачки, після чого хлопчик зібрав речі і відправився відзначати свято в компанії батька і його нової сім'ї. За словами збунтованого підлітка, Мадонна насправді практично не приділяє йому уваги, тому що постійно перебуває на гастролях, а роз'їжджати разом з нею у спадкоємця немає ніякого бажання. Тим часом Гай Річі веде відокремлений спосіб життя у Великобританії, до чого так прагне юнак.

Мадонна судиться з Гаєм Річчі за свого сина

Криза в сім'ї легендарної співачки з кожним днем тільки набирає обертів. Так, не зумівши домовитися з сином, Мадонна вирішила через суд повернути дитину в США. Рішуче виявився налаштований і Гай Річі. Британський режисер вже найняв кілька адвокатів, які будуть боротися за те, щоб судові органи визнали за ним одноосібну опіку над підлітком. Крім того, Рокко заблокував маму в соціальних мережах. За словами хлопчика, йому не подобається те, що Мадонна постійно публікує зворушливі послання у своєму «Інстаграме». Сама ж зірка, здається, хоче якомога швидше зарити сокиру війни.

Мадонна судиться з Гаєм Річчі за свого сина

«Щасливого Різдва, промінь світла в моєму житті. Цілую », - підписала один з знімків співачка.

Нагадаємо, Мадонна і Гай Річі розлучилися в 2008 році після восьми років шлюбу, в якому народився Рокко і був усиновлений хлопчик Девід. Минулого літа творець картини «Карти, гроші, два стволи» знову одружився. Його обраницею стала модель Джекі Ейнслі, яка народила йому трьох дітей - синів Рафаеля і Леві, а також доньку Ривку.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...