Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Поведінка Яни Рудковської образила її підписників в Instagram

Поведінка Яни Рудковської образила її підписників в Instagram

 9-01-2016, 10:00       Marianna_777       2207     
Продюсер Діми Білана Яна Рудковська регулярно розміщує у себе на сторінці в Instagram фото своїх ранкових сніданків. При цьому підписники бізнес-вумен не раз звертали увагу на те, що вона постійно снідає на самоті.

Поведінка Яни Рудковської образила її підписників в Instagram

Сьогодні Яна вирішила задовольнити цікавість своїх фоловерів, і опублікувала фотографію різдвяного столу, за яким учора зібралася вся її сім'я.

Можливо, хтось очікував побачити на святковому столі знаменитостей страви з фазанами, копчені щучі голови, смажених молочних поросят ... Насправді меню виявилося самим звичайним. На столі можна поюачити велику миску олів'є, ковбасну та м'ясну нарізку, пиріжки. У центрі столу розташувалася новорічна композиція.

Поведінка Яни Рудковської образила її підписників в Instagram

"Сподіваюся, що тепер питання щодо "сніданку на самоті" все таки зникнуть з моєї стрічки! Бо якщо я буду викладати Вам такі ранкові банкети, то Ви точно нічого не розберете, ну а тим хто хотів подивитися чим наша сім'я харчується вечорами, може взяти лупу і все детально розглянути)"

Деяких підписників образив тон Рудковської. Фолловери вловили в словах Яни сарказм і гордовитість, про що поспішили написати в обговореннях:

"У Різдво звертатися до людей яких Ви цікавите з таким сарказмом, пихою і нехтуванням? Щасливого Вам Різдва!"

"За лупою не піду! Після Вашого єхидного коментаря, не хочу дивитися."

"Фу, от тільки не треба сарказму, ніби-то ви викладаєте фото не для того, що б їх розглядали) Начебто з народу сама, повинна розуміти психологію простого обивателя) Або Ви думаєте, що Вас одні професора читають?"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...