Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна отримала шикарний подарунок за молодшу дочку

Ксенія Бородіна отримала шикарний подарунок за молодшу дочку

 9-01-2016, 10:30       Marianna_777       1638     
Телеведуча Ксенія Бородіна, що наприкінці грудня стала мамою чудесного малятка Теї, показала в мікроблозі подарунок, який їй піднесли за народження внучки щасливі дідусь і бабуся - батько її чоловіка Курбана і його дружина Юлія, бажаючи таким чином віддячити невістці, яка зробила їм набагато більш дорогоцінний дар . Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Ксенія Бородіна отримала шикарний подарунок за молодшу дочку

Відтепер безіменний палець правої руки молодої мами прикрашає чарівна каблучка з білого золота з великим каменем. Відзначимо, що згідно з традицією, кільце «за дочку» носиться на правій руці, а «за сина» - на лівій. Тож нове прикраса Ксенії Бородіно зайняло місце поряд з каблучкою з заручин, яке півроку тому їй на палець, даючи клятву любові і вірності в день одруження, надів тоді новоспечений чоловік Курбан Омаров.

Ксенія Бородіна отримала шикарний подарунок за молодшу дочку

"Так приємно. Мені зробили подарунок на народження Теї. Спасибі татові мого чоловіка і його дружині, Омару Муртузаліевічу та Юлії », - подякувала свекру і свекрусі за каблучку Ксенія Бородіна. Фото шикарної прикраси справило незабутнє враження на шанувальників телеведучої. Більшість відзначили, що такий подарунок - кращий спосіб виразити дружині свого сина повагу за те, що вона продовжує їхній рід.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...