Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Оголене селфі Леді Гаги та її нареченого прикрасило обкладинку журналу

Оголене селфі Леді Гаги та її нареченого прикрасило обкладинку журналу

 9-01-2016, 20:30       Marianna_777       1617     
На обкладинках глянцевих журналів ми звикли бачити відфотошоплені і ідеальні фотографії. Так що знімок, який прикрасив обкладинку популярного журналу V Magazine багатьох здивував - на селфі поганої якості зображені повністю оголені Леді Гага і її наречений Тейлор Кінні.

Оголене селфі Леді Гаги та її нареченого прикрасило обкладинку журналу

Рішення помістити фото на обкладинку належало самій співачці, оскільки саме вона є запрошеним редактором видання в цьому місяці. Щоб прояснити свій незвичайний вибір, Леді Гага написала супроводжуючу фотографію лист, в якому розповіла, як і для чого був зроблений знімок.

Оголене селфі Леді Гаги та її нареченого прикрасило обкладинку журналу

"Я попросила Тейлора допомогти мені з цим проектом, щоб ми могли зібрати гроші, які підуть в фонд, що займається обізнаностю громадськості про психічні захворювання, і він відразу загорівся цією ідеєю. Ми займалися любов'ю на полотні в неділю в Чикаго. Ми займалися любов'ю серед хаосу. Ми займалися любов'ю серед тероризму. Ми говорили про те, як страждають люди в світі, в якому стільки насильства. І ми займалися любов'ю серед насильства",- написала Леді Гага.

Всього в якості редактора Леді Гага створила 16 обкладинок для журналу. Всі кошти від продажу номера підуть до благодійного фонду зірки Born This Way Foundation.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...