Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леонардо Ді Капріо розповів про свій погляд на одруження: "Всьому свій час"

Леонардо Ді Капріо розповів про свій погляд на одруження: "Всьому свій час"

 9-01-2016, 17:30       Marianna_777       1319     
Буквально кілька днів тому світ облетіла новина про те, що Леонардо ДіКапріо розлучився зі своєю дівчиною Келлі Робах і знову зайняв місце найбажанішого холостяка Голлівуду. А Лео і Келлі пророкували весілля! Хоч шанувальниці актора і зраділи тому, що їхній кумир знову вільний, закралася в голови і думка про те, що такими темпами Лео не одружиться ніколи. Зірка фільму "Виживший" вирішив розвіяти сумніви своїх фанаток і дав інтерв'ю, в якому розповів про своє ставлення до шлюбу. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Леонардо Ді Капріо розповів про свій погляд на одруження: "Всьому свій час"

Хороша новина - ДіКапріо в любов і узаконені відносини вірить, просто поки свою другу половинку не зустрів.

" Всьому свій час. Неможливо передбачити одруження. Ви не можете спланувати це. Це просто станеться тоді, коли має статися",- говорить ДіКапріо.

Леонардо Ді Капріо розповів про свій погляд на одруження: "Всьому свій час"

У своїй розмові з журналістом журналу Parade Леонардо поділився думками щодо становища жінок в історії та культурі:

"Це показує дикість і злочинність культури. Жінки завжди були самими гнаними людьми у всі часи, їх ущемляли більше, ніж будь-яку расу або релігію".

В інтерв'ю Леонардо ДіКапріо не обійшов стороною і своє ставлення до роботи, заспокоївши фанів заявою, що поки не збирається йти з кіно:

Леонардо Ді Капріо розповів про свій погляд на одруження: "Всьому свій час"

"Слава заради слави? Ні. Якби я хотів все кинути, я б зробив це вже давно. Мені подобається робити кіно. Я відчуваю себе щасливим, роблячи це. І це щастя заслуговує того, щоб пожертвувати частиною особистого життя. Я не думаю, що хтось дійсно може до цього звикнути, це нереально. Зрештою, є люди з набагато більш важкою роботою, які жертвують не тільки особистим життям, а й життям взагалі, наприклад, військові. Я не хочу скаржитися на тяготи популярності, бо я вільний закінчити це, якщо захочу".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...