Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Собчак опублікувала свою рецензію на фільм "Виживший"

Ксенія Собчак опублікувала свою рецензію на фільм "Виживший"

 10-01-2016, 10:30       Marianna_777       1268     
Колишня ведуча «Дому-2» Ксенія Собчак насолоджується зимовими канікулами на теплому березі екзотичного острова Сен-Бартельмі. Навіть незважаючи на відпочинок в місці, де можна дозволити забути собі про цивілізацію, телезірка продовжує залишатися в курсі всіх новин.

Ксенія Собчак опублікувала свою рецензію на фільм "Виживший"

Однією з очікуваних недавніх прем'єр став фільм з Леонардо Ді Капріо «Виживший». За роль в картині Лео черговий раз пророкують «Оскар».

Ксенія поділилася своїми враженнями від картини. Судячи з усього, журналістка дивилася «Виживший», роздумуючи над питанням, яке хвилює всіх шанувальників голлівудського актора - чи дадуть Ді Капріо «Оскар» цього року?

Ксенія Собчак опублікувала свою рецензію на фільм "Виживший"

Свої думки Ксенія Собчак виклала на своїй сторінці в інстаграме:

"Фільм ще раз підтверджує намітився тренд-якщо років п'ять тому був бум різних фільмів-катастроф, то сейчас- мода на фільми про одиночне героїчне спасеніе.Гравітація, Еверест, марсіанин, тепер ось вижив. Фільм непоганий, але видно, що Ді Капріо помре не від лап грізлі або холоду гір, а лише в тому випадку, якщо йому не дадуть Оскар. І в кожному кадрі ця жага заповітної статуетки відчувається. Особливо-в останньому. Коли він з виразом обличчя як у кота з Шрека, на великому плані дивиться на тебе, здається, що дивиться він на всіх кіноакадеміків премії і як би говорить: "Ну вам не соромно? Я видатний актор (що правда до речі), ви мені його не дали коли мали за Гілберта Грейпа, Авіатора, Злови мене якщо зможеш, за Відступників, так дайте хоч зараз!" Мій висновок: Дивитися-обов'язково. Переглядати-наврядчи."

Ксенія Собчак опублікувала свою рецензію на фільм "Виживший"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...