Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шанувальники не змогли впізнати Катерину Клімову

Шанувальники не змогли впізнати Катерину Клімову

 11-01-2016, 09:01       Marianna_777       3582     
Катерина Климова заінтригувала підписників, опублікувавши знімок на сторінках свого мікроблогу в Instagram. Актриса запитала шанувальників, чи помічають вони що-небудь на цьому фото.

Шанувальники не змогли впізнати Катерину Клімову

Однак, така інтрига тягнулася недовго. Небагато змогли впізнати на фотографії саму Катерину, тим не менш, зірка воліла відразу розкрити всі карти, поділившись ще одним знімком. Пост Климова підписала так: «Так лінзи і перуку, багато хто не впізнав мене! Цього ми і добивалися з художниками по гриму і костюму проекту? Я ЛЮБЛЮ СВОГО ЧОЛОВІКА . Роль Емма, вона ж Ольга .... Загалом, справа ясна, що справа темна))) ».

Шанувальники не змогли впізнати Катерину Клімову

Як стало ясно, Катерина просто змінилася буквально до невпізнання заради зйомок у новій картині під назвою «Я люблю свого чоловіка». У фільмі актриса грає жінку, від якої за 15 років шлюбу порядком втомився власний чоловік.

Шанувальники не змогли впізнати Катерину Клімову

Героїня вирішує знову закохати його в себе: для цього вона кардинально змінюється і перетворюється зі звичайної жінки в сексуальну незнайомку. З цією незнайомкою і зав'язується роман у її чоловіка, який не здогадується, що вона і є його дружина. Вихід картини на екрани планується вже цього року.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...