Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шон Пенн після інтерв'ю з Коротуном потрапив під слідство

Шон Пенн після інтерв'ю з Коротуном потрапив під слідство

 11-01-2016, 11:00       Marianna_777       547     
Шон Пенн опинився під слідством: на цей раз справа аж ніяк не в скандальних витівках актора, а в тому, що він виходив на зв'язок з найвпливовішим наркобароном з світі, щоб взяти у нього інтерв'ю. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Шон Пенн після інтерв'ю з Коротуном потрапив під слідство

Ще в жовтні минулого року Пенн знайшов Хоакіна Гусмана на прізвисько Коротун і поговорив з ним. Цей матеріал з'явився в журналі Rolling Stone в день затримання наркобарона.

В інтерв'ю йдеться про дитинство Коротуна, його ставлення до наркотиків і бізнесу, а також про те, що його арешт не змінить нічого в нелегальному обігу наркотиків.

Шон Пенн після інтерв'ю з Коротуном потрапив під слідство

Влада Мексики повідомляє, що зловити Коротуна вдалося саме завдяки цьому інтерв'ю. Втім, сам Шон Пенн виступив із заявою про те, що йому невідомо конкретне місце, де відбувалася бесіда.

Швидше за все, найближчим часом Коротун постане перед судом в Америці: для дачі показань може бути притягнутий і Шон Пенн.

Тим часом, нагадаємо, що актора звинувачують у насильстві над жінками: на його захист вже встигла встати колишня дружина Мадонна.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...