Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Новікова покинула групу "Блистящі"

Ксенія Новікова покинула групу "Блистящі"

 12-01-2016, 09:30       Marianna_777       1155     
Одна з найяскравіших солісток групи «Блестящіє» вирішила покинути колектив через 12 років роботи в ньому.
Про своє рішення Ксенія Новикова повідомила кілька годин тому на своїй сторінці в Інстаграм:

Ксенія Новікова покинула групу "Блистящі"

"Любі друзі! Закінчилися новорічні свята, а разом з ними і мої останні виступи у складі групи «Блестящіє» !!! Мої улюблені дівчатка і хлопчики (які за кадром), наші шляхи на сцені розійшлися, але не по життю. Люблю вас, спасибі вам за все!"

Ксенія Новікова покинула групу "Блистящі"

Засмучені підписники висловили побоювання за подальшу долю улюбленої групи, однак Ксенія поспішила їх заспокоїти, повідомивши, що в команді милі дівчатка, так що група залишається в надійних руках, а улюблені пісні нікуди не подінуться.
Ксенія не йде назавжди зі сцени - торік вона створила власну групу «Ксюша». Також співачка активно займається власною благодійною організацією «Наш смисл життя», яка спеціалізується на захисті інтересів сім'ї. Як відомо, деякий час Ксенії самій довелося вдатися до допомоги правозахисників, щоб повернути дітей, яких колишній чоловік співачки вивіз до Лондона.
Кілька місяців тому Ксенія Новикова вийшла заміж за бізнесмена на ім'я Олексій. Цілком можливо, що відхід з «Блестящих» пов'язаний з очікуваннями поповненням у родині 35-річної зірки.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...