Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шон Пенн зробив пропозицію руки та сердця Мадонні

Шон Пенн зробив пропозицію руки та сердця Мадонні

 12-01-2016, 10:00       Marianna_777       1322     
Днями пройшов благодійний вечір, організований фондом актора Шона Пенна для збору коштів постраждалим від землетрусу на Гаїті. На урочистий захід знаменитий режисер приїхав у супроводі своєї колишньої дружини Мадонни і двох її прийомних дітей. При цьому екс-подружжя практично не відходило одне від одного.

Шон Пенн зробив пропозицію руки та сердця Мадонні

Коли Пенн піднявся на сцену сказати промову, його слова приголомшили присутніх, адже актор фактично зробив пропозицію поп-зірці:

"Ну що, я збираюся зробити щось вдруге, щоб показати своє смирення. Я збираюся стати на одне коліно, взяти каблучку і запитати у італійської дівчини з Мічигану, чи згодна вона"

Шон Пенн зробив пропозицію руки та сердця Мадонні

Мадонна поки не дала згоду, але й не сказала «ні». Співачка вимовила на адресу Шона полум'яну промову, в якій освідчилася екс-дружину:

"Куди б він не йшов, його там оточували натовпи, і це не тому, що він кінозірка або у нього є шість гармат. А тому що він вклав серце і душу в фонд, що допомагає стільком людям. Шон, я люблю тебе. З того моменту, як вперше побачила. І досі, так само сильно. Мені б тільки дуже хотілося, щоб ти курив менше."

Нагадаємо, що влітку минулого року актор розлучився з Шарліз Терон за місяць до призначеної дати весілля.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...