Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лариса Копенкіна запалює на Багамах

Лариса Копенкіна запалює на Багамах

 12-01-2016, 20:30       Marianna_777       776     
Відома бізнес-леді і колишня дружина співака Прохора Шаляпіна Лариса Копенкина традиційно проводить новорічні свята на спекотному закордонному курорті. Поки її екс-чоловік п'є нарзан в П'ятигорську, вона загоряє на сонячних Багамах.

Лариса Копенкіна запалює на Багамах

Копенкіна зупинила вибір на маленькому, але дуже мальовничому острові Літтл-Сан-Сальвадор, повідомляє сайт "Комсомольская правда". Лариса, не звикла приховувати особисте життя від сторонніх, поспішила поділитися з пslgbcybrfvb не тільки фотографіями екзотичних пейзажів, але й пікантними кадрами з пляжу.

Лариса Копенкіна запалює на Багамах

Вона постійно викладає в Instagram сміливі знімки і розповідає, як вона запалює на Багамах. То бізнесвумен позує в леопардовому бікіні біля зруйнованого піратського корабля, то фотографується в казино.

Лариса Копенкіна запалює на Багамах

Особливу увагу привернула фраза, написана на білосніжному піску: "Я хочу на ручки". Серед шанувальників Копенкіної тут же знайшлися молоді чоловіки, готові задовольнити її каприз.

Лариса Копенкіна запалює на Багамах

До слова, багато читачів мікроблога Лариси захоплюються її сміливістю. Вони впевнені: неважливо, скільки жінці років, якщо в її очах горить вогонь - вона прекрасна.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...