Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Юлія Висоцька шокувала своїм зовнішнім виглядом глядачів

Юлія Висоцька шокувала своїм зовнішнім виглядом глядачів

 13-01-2016, 09:00       Marianna_777       1305     
Вчорашній ефір програми «Ранок з Юлією Висоцькою» змусив глядачів здивуватися. За багато років появи на екрані Юлії Висоцької всі вже давно звикли до її світлих локонів. Сьогодні ж ведуча з'явилася з супер короткою стрижкою, буквально лисою.

Юлія Висоцька шокувала своїм зовнішнім виглядом глядачів

Співведучий Висоцької, Джемал Тетруашвілі тільки й зумів відзначити, що його колега виглядає приголомшливо. Юлія подякувала Джемала, зазначивши, що їй теж подобається те, як вона стала виглядати.
Весь день журналісти роблять припущення - що ж змусило актрису відмовитися від звичного вигляду і постригтися наголо. Деякі видання припустили, що такі зміни стали наслідком особистих переживань телеведучої. (Справа в тому, що в деяких «жовтих» ЗМІ з'явилася неперевірена інформація про те, що стан Маші Кончаловською погіршився).
Деякі видання припускають, що Юлія Висоцька розпрощалася зі своїм волоссям заради ролі у фільмі свого чоловіка Андрія Кончаловського «Рай», де розповідається про трагічні події часів Великої Вітчизняної війни.
Останню версію побічно підтвердила прес-секретар актриси Надія Лижнікова:

Юлія Висоцька шокувала своїм зовнішнім виглядом глядачів

"Зміна вигляду Юлії Висоцької пов'язана з її професійною діяльністю. Цього зажадав її новий образ. Ось тільки у нас є ембарго на інформацію, нічого вам більше сказати не зможу".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...