Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анфіса Чехова розповіла про свою унікальність

Анфіса Чехова розповіла про свою унікальність

 13-01-2016, 10:00       Marianna_777       711     
У себе в інстаграм Анфіса Чехова, яка зараз перебуває разом з чоловіком в Майамі, поділилася думками з приводу власної унікальності. Ведуча ніколи не соромилася показати свою некомпетентність в якому-небудь питанні. Анфіса визнає, що багато чого не знає, ще більше не вміє, не може, і не має ... Однак Чеховії зовсім не страшно показати себе саме такою, яка вона є, адже вона така одна у Всесвіті.
Незважаючи на всі недоліки, телезірка не вважає себе гірше за інших, оскільки щиро вірить у свою унікальну місію в існуючому світі:

Анфіса Чехова розповіла про свою унікальність

"Я ніколи не стану «Міс Всесвіт», не отримаю Нобелівську премію, не стану дружиною принца Вільяма, і навіть Гаррі не мій варіант, що не полечу в космос, не буду розсікати по цій планеті ідеально тонкими ногами, не стану музою генія, що не винайду вічний двигун, не отримаю Оскара, не покорю Еверест, не буду жити в палаці і управляти народом! Я така, яка є ... Я унікальна!"


Анфіса закликає всіх не гнатися за чужими цілями, і не намагатися стати краще когось або кимось. Найголовніше, на думку ведучої, навчитися приймати правду про себе, відчувши свою власну унікальність у цьому світі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...