Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леонардо Ді Капріо з'явився на обкладинці Rolling Stone і відповів на питання про дітей

Леонардо Ді Капріо з'явився на обкладинці Rolling Stone і відповів на питання про дітей

 13-01-2016, 20:00       Marianna_777       891     
І знову Леонардо ДіКапріо! Нічого дивного: зараз роздобути володаря "Золотого глобуса" на інтерв'ю мріють всі світові видання. Редакції Rolling Stone це вдалося: 41-річний актор дивиться на нас з обкладинки січневого номера (того самого, до речі, куди увійшло і гучне інтерв'ю Шона Пенна з наркобароном Коротуном). Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Леонардо Ді Капріо з'явився на обкладинці Rolling Stone і відповів на питання про дітей

Що стосується ДіКапріо, то йому в бесіді з Rolling Stone довелося відповісти на запитання не лише про кар'єру, а й про особисте. Так, Лео запитали, як він дивиться на те, щоб стати батьком.

"Ви маєте на увазі: хотів би я заводити дітей в такому світі, в якому ми живемо? Якщо цьому бути, значить, це буде. Я б вважав за краще не заглиблюватися в подробиці, тому що такі речі зазвичай неправильно тлумачать. Насправді, я дійсно не знаю. Але якщо почну міркувати про це зараз, мої слова напевно перебрешуть".

Леонардо Ді Капріо з'явився на обкладинці Rolling Stone і відповів на питання про дітей

Також ДіКапріо згадує про власне дитинство, проведене в Голлівуді. Актор розповів про свого батька, андерграундного художника Джордже ДіКапріо і про те, що в школі зовсім не був загальним улюбленцем.

"Я був у якійсь мірі вискочкою, і все складалося так, що іноді однокласники мене били".

Ще один маловідомий факт із власної біографії, про який говорить Лео в інтерв'ю: як під час зйомок на Галапагосах Едвард Нортон в прямому сенсі врятував йому життя. За словами ДіКапріо, під час пірнання з аквалангом у нього раптово закінчився запас кисню і почалася паніка. На допомогу прийшов колега: Нортон витягнув ДіКапріо і допоміг йому прийти в себе.

До слова, про інші не менш ризикованих моментах свого життя ДіКапріо розповідав днями на шоу Елен Дедженерес. Актор говорив про те, як летів до Росії і побачив, що у літака горить один з двигунів. Леонардо вразив глядачів тим, що зобразив російський акцент, пародіюючи одного з пасажирів невдачливого літака. Історія, до речі, закінчилася благополучно, хоч літаку і довелося зробити екстрену посадку.

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...