Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Юлія Висоцька про здоров'я дочки: «Ми працюємо, ми рухаємося, поки дуже-дуже повільно»

Юлія Висоцька про здоров'я дочки: «Ми працюємо, ми рухаємося, поки дуже-дуже повільно»

 14-01-2016, 21:00       Marianna_777       1132     
Про стан здоров'я спадкоємиці Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського, за життя якої ось вже більше двох років борються лікарі, ходить безліч чуток. Зовсім недавно громадськість вразила новина про те, що Маша Кончаловская знову впала в кому, але ніяких підтверджень цієї інформації досі так і не з'явилося. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Юлія Висоцька про здоров'я дочки: «Ми працюємо, ми рухаємося, поки дуже-дуже повільно»

У жовтні 2013 року в родині прославленого режисера і актриси сталося нещастя - подружжя потрапило в ДТП на півдні Франції, в результаті чого серйозно постраждала їхня дочка Маша. Дівчинка впала в кому, а для Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського почався, мабуть, найважчий період їхнього життя. Довгий час убиті горем батьки ніяк не коментували те, що трапилося і лише через час стали дозволяти собі заговорити про здоров'я дочки лише для того, щоб розвіяти всі чутки і захистити тим самим сім'ю.

Юлія Висоцька про здоров'я дочки: «Ми працюємо, ми рухаємося, поки дуже-дуже повільно»

У жовтні минулого року в ряді ЗМІ з'явилася інформація про те, що спадкоємиця знаменитої родини вийшла з коми і приступила до курсу реабілітації. Про це свідчили знімки, зроблені журналістами нібито під час прогулянки Маші з медсестрою. Преса зробила висновок, що незабаром Маша повернеться до звичного життя, але через кілька місяців про її стан стали надходити вельми суперечливі відомості. Зовсім недавно заговорили і про те, що Маша знову впала в кому.

Юлія Висоцька про здоров'я дочки: «Ми працюємо, ми рухаємося, поки дуже-дуже повільно»

Сама мама дівчинки зізналася, що не читає матеріалів про її сім'ю, які із завидною регулярністю з'являються в Інтернеті. В інтерв'ю журналістам актриса заявила, що її дивує той факт, що час від часу обговорюються якісь нові деталі цієї історії, і це при тому, що ні вона, ні її чоловік, ні, тим більше, представники сім'ї, не дозволяли собі ніяких висловлювань на цю тему. Про здоров'я Маші Висоцька на цей раз висловилася коротко: «Ми працюємо, ми рухаємося, поки дуже-дуже повільно». Очевидно, що батьки дівчинки вірять у краще і не мають наміру здаватися у боротьбі за життя дитини.


Ще у квітні минулого року Юлія дала відверте інтерв'ю в якому вперше заговорила про стан дочки. Тоді артистка сказала, що їй достатньо важко відповісти на питання, чи в свідомості Маша. «Стан коми неоднозначний і у всіх протікає по-різному. Бувають моменти, коли вона зі мною, буває, що я нічого не розумію. Ось начебто відбувається щось таке, чого ми дуже радіємо. Чекаємо повторення, а його немає. Зате трапляється що-небудь інше. Все йде ... повільно », - ділилася Юлія Висоцька в інтерв'ю журналу Tatler.

Треба сказати, саме з цією обставиною громадськість пов'язувала раптову зміну іміджу Юлії Висоцької, яка буквально вразила публіку, побрившись наголо. Багато хто вважав, що на такий відчайдушний крок актриса пішла через гострі переживання, але ці домисли не підтвердилися.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...