Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Зять Рози Сябітової доводить її доньку до сліз

Зять Рози Сябітової доводить її доньку до сліз

 15-01-2016, 09:00       Marianna_777       1903     
Днями ЗМІ розповідали, що підписники дочки ТрояндиРози Сябітової впевнені, що в її родині не все гладко. Справа в тому, що з дня весілля Ксенії і її обранця Андрія пройшло майже півроку, а подружжя ніде ще не з'являлися разом.

Зять Рози Сябітової доводить її доньку до сліз

На численних фотографіях Ксенія або з друзями, або з мамою. І навіть свій перший спільний Новий рік молоде подружжя провели роздільно. І хоча Ксенія спробувала пояснити відсутність чоловіка його довгими відрядженнями, мало хто повірив, що від'їзди можуть тривати так довго.

Прояснила ситуацію мама дівчини, Роза Сябітова. Телесваха розповіла, що її зять виявився не надто уважним чоловіком. Андрій звик ставити свої інтереси вище всього:

Андрій може зустрітися з друзями або навіть виїхати з ними в інше місто, не попередивши її. Ксюша переживає, плаче, я заспокоюю її, кажу, що з часом все устаканиться.

Ну а поки все «устаканюється», Ксенія вирішила написати книгу про своє заміжжя. Допомагає починаючій письменниці, звичайно, знаменита мама. Книга повинна з'явитися вже в липні.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...