Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Аніта Цой розповіла про спроби врятувати шлюб

Аніта Цой розповіла про спроби врятувати шлюб

 15-01-2016, 09:30       Marianna_777       1975     
Багато хто добре пам'ятає, як у вересні минулого року Аніта Цой і її чоловік відзначили срібне весілля в компанії найближчих друзів. На велику заміську вечірку тоді були запрошені зірки шоу-бізнесу, які стали свідками масштабного свята. У всіх, хто був присутній тоді на торжестві, не виникало ні найменших сумнівів: Сергій і Аніта абсолютно щасливі разом. Треба сказати, сімейна ідилія стала для пари результатом довгої і наполегливої роботи над відносинами. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Аніта Цой розповіла про спроби врятувати шлюб

Незабаром на телебаченні стартує новий проект, в якому задіяна зірка. Аніті Цой буде вести програму «Весільний розмір», в якій мова піде про людей, які бажають позбутися зайвих кілограмів і повернутися у свою колишню вагу. Самій артистці ситуація, в якій опинилися герої проекту, знайома як нікому. Вся справа в тому, що саме проблема зайвої ваги свого часу мало не зруйнувала шлюб зірки з Сергієм Цоєм. Аніта зізнається, що на той момент вона сама не усвідомлювала до кінця, чому більше не подобається чоловікові.

Аніта Цой розповіла про спроби врятувати шлюб

«Я нічого не розуміла! Що йому потрібно? Адже все ідеально! - згадує артистка. - Зрештою я задала йому пряме запитання. І у відповідь отримала фразу, від якої волосся на голові заворушилося. Сергій сказав: «Ти на себе в дзеркало дивилася?» Мій чоловік - людина прямолінійний. Я розгубилася: «А що там, у дзеркалі, не те?» І він мені пояснив: «Не на такий я жінці одружився. Ти себе запустила. Якщо себе в порядок не приведеш, то ні про який потяг і і мови не може йти. Я тебе не хочу як жінку ». Я дивувалася: «А причому тут зовнішність? Ти завжди говорив, що зустрічають не по одягу, а по розуму, по серцю. Я ж чудова ». - «Так, але не більше. Якби я так виглядав, ти б, напевно, теж замислилася ... »Після такого я дуже сильно переживала, плакала».

Через час Аніті все ж вдалося взяти себе в руки. Наполеглива робота над собою, сила волі і бажання зберегти сім'ю змусили тоді співачку піти на відчайдушні заходи. До речі, Цой зізнається, що вдячна чоловікові за те, що він свого часу відкрито заявив про проблему, не побоявшись її образити. Саме ця розмова допомогла їй усвідомити масштаб проблеми.

До слова, коли чоловік Аніти Цой побачив результати її праці, його почуття спалахнули з новою силою. Зірка знову відчула себе коханою і бажаною. «Спочатку він дуже скептично дивився на мої спроби схуднути, роботу з дієтологом, - зізналася Цой в інтерв'ю« Теленеделе ». - І ось час опісля чоловік сидів у глядацькій залі на моєму шоу «Аніта». А я в той час схудла до 45 кілограмів! І він дивився на сцену буквально відкривши рот. Після концерту сказав: «Невже ти в мене така гарна ?! І це все моє! »Для мене це було, напевно, найдивніше його визнання».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...