Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Світлана Пермякова розповіла, чим займеться після закінчення «Інтернів»

Світлана Пермякова розповіла, чим займеться після закінчення «Інтернів»

 17-01-2016, 09:00       Marianna_777       1227     
25 січня на екрани вийде фінальний сезон суперпопулярного серіалу «Інтерни». Продюсери проекту прийняли рішення закрити його в той момент, коли популярність ще висока, не на шкоду якості відзнятого матеріалу. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Світлана Пермякова розповіла, чим займеться після закінчення «Інтернів»

Серед причин, за якими «Інтерни» завершуються саме зараз, творець ситкому В'ячеслав Дусмухаметов називає втому: «Дуже сильно втомилися автори, дуже сильно втомилися артисти. Важливо розуміти, що не можна знімати сюжети, висмоктані з пальця. А рано чи пізно настає момент, коли історія вичерпує свій потенціал. Якби ми продовжили, серіал став би гірше. Ми не могли собі цього дозволити ». Вже відомо, що сценаристи знайшли вельми ефектні сюжетні ходи, і всі лінії, так чи інакше розпочаті у фільмі, отримають своє завершення. Головною інтригою останнього сезону, безумовно, стане повернення Левіна у виконанні Дмитра Шарокоіса.

Про те, чим же закінчаться «Інтерни», ні творці серіалу, ні актори воліють не розповсюджуватися, зберігаючи інтригу. Але всі вони, безумовно, впевнені, що глядачі будуть із задоволенням переглядати серії і через багато років. Можливо також, що керівництво телеканалу ТНТ з часом прийме рішення повернути серіал в ефірну сітку і дозняти нові серії. Адже успіх «Інтернів» був воістину феноменальним: 6 років в ефірі, 13 сезонів, 280 серій, 50000000 телеглядачів і 350000000 переглядів в інтернеті - така найскромніша статистика. У 2010 році «Інтерни» стартували з часткою телеперегляду 16,9% і нижче цієї планки вже не опускалися. Починаючи з другого сезону вони беззмінно були першим у своєму тайм-слоті, включаючи зиму 2014 року, коли конкурували в ефірі з Олімпіадою.

Світлана Пермякова розповіла, чим займеться після закінчення «Інтернів»

Але головне, що «Інтерни» принесли успіх не тільки своєму телеканалу, а й цілій плеяді яскравих і самобутніх артистів, які зіграли в комедійній стрічці. З них почалася популяність Христини Асмус, на нову і вельми несподівану для себе ланку піднявся Іван Охобистін, глядачі закохалися в Вадима Демчога. І для Світлани Пермякової, яка до цього вже встигла пройти міцну серіальну школу в проекті «Солади», «Інтерни» стали серйозною віхою. Про те, як буде складатися її життя після проекту, Світлана розповіла в короткому інтрвью.

«Дуже сподіваюся, що« Інтерни »зробили цей світ трішки краще. Але цей пласт на справжній момент виробився. Були вкладені всі сили, всі позитивні емоції, тому й спогади світлі і немає відчуття, що я щось упустила. Ні! Все зроблено! Все встигли! Та й Любу Скрябіну пора відпустити. Вона - цілісний образ з величезним життєвим досвідом. У ній знайшли себе багато. Їй пора жити своїм життям. А Світлані Пермяковой - своїм. Настав час нам розлучитися. Головне, що у неї все добре.

Мені хотілося б вірити, що «Інтернів» будуть дивитися і переглядати. Але вирішувати глядачеві. Час покаже. 6 років - це великий термін. До «Друзів» ми не дотягли, «Солдат» переплюнули. У нас - золота середина. Через кілька років я буду показувати серіал своєї дочки і говорити: «Дивися, Варюшка, ось ти на руках Охлобистіна». Я не стану їй нав'язувати «Інтернів», але, якщо зацікавиться, буду рада », - говорить Світлана.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...