Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » До чого докотився Василь Степанов, зірка фільму "Залюднений острів"

До чого докотився Василь Степанов, зірка фільму "Залюднений острів"

 17-01-2016, 09:30       Marianna_777       2175     
Актор Василь Степанов, який зіграв головну роль у фільмі Федора Бондарчука "Залюднений острів", відзначив свій 30-й день народження. Правда, ювілей артиста пройшов не з розмахом в дорогому столичному ресторані, а в батьківській хрущовці.

До чого докотився Василь Степанов, зірка фільму "Залюднений острів"

Примітно, що навіть близькі родичі не влаштували Степанову свято. Про колись популярного артиста згадали лише представники преси. І ті застали його зненацька. Коли у двері квартири актора подзвонили, батько Василя з обуренням крикнув на його адресу: "Сам відкрий, б ****!".


До чого докотився Василь Степанов, зірка фільму "Залюднений острів"

Крім того, актор виглядав нітрохи не святково. Круглу дату Степанов зустрів в брудній футболці. Не було навіть надії на саме скромне святкове застілля. Актор зізнався, що після зйомок в гучному фільмі Бондарчука, який приніс режисерові майже 28 мільйонів доларів касових зборів, в його житті настала чорна смуга.

Незважаючи на те що ім'я Степанова було у всіх на слуху, знайти новий виграшний проект він так і не зміг. Василь довгий час ходив по кастингах, проте весь час чув відмови. У зв'язку з цим у актора з'явилися проблеми з грошима.

"Я був на купі кастингів, але мене нікуди не беруть. Я вів переговори з продюсерами, але в підсумку все затихло. Мені запропонували знятися в кліпі в Німеччині, але, на жаль, у мене не було закордонного паспорта, а зв'язків, щоб за три дні його отримати, у мене немає ", - розповів Василь.

Степанов зізнався, що зараз готовий влаштується на будь-яку роботу. "Я шукаю будь-яку роботу, навіть намагався в поліцію влаштуватися", - зазначив він.

Нагадаємо, що, крім важкої фінансової ситуації, у Степанова - ще й проблеми зі здоров'ям. В серпні минулого року він був екстрено госпіталізований через тромб, який відірвався в лівій нозі. У відділенні реанімації лікарі "ловили" тромб: це необхідно було зробити якомога швидше, щоб він не пішов в серце. Якби актора вчасно не доставили в лікарню, проблема з судинами могла призвести до летального результату. До того ж колишня наречена Степанова Дар'я Єгорова розповідала, що у Васі психологічна травма, яка розтягнулася на кілька років. За словами дівчини, йому ставили діагноз "маніакальна депресія".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...