Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Семенович показала розтяжку краще, як Волочкова

Семенович показала розтяжку краще, як Волочкова

 18-01-2016, 20:30       Marianna_777       706     
Анна Семенович, яка вже два тижні відпочиває в Таїланді, не перестає публікувати у своєму особистому блозі фотографії з відпустки. З них видно, що відпочинок у дівчини вдався: романтичні вечері, гра в гольф, екскурсії ... А сьогоднішній ранок співачка почала з водних процедур.

Семенович показала розтяжку краще, як Волочкова

Причому, не звичайних, вправи більше нагадують тренування дівчат зі збірної Росії з синхронного плавання! «А як ви починаєте свій день? Я ось готуюся до Олімпіади! »- жартівливо підписала Семенович фотографію з басейну, на якому зображені тільки її ноги, що стирчать над водою ... майже в шпагаті. Мабуть, Ганна вирішила побити славу Анастасії Волочкової, яка ось уже котрий день епатує публіку своїм фірмовим шпагатом, зробленим на тлі мальдівських пейзажів у відвертому купальнику і навіть без нього ...

Семенович показала розтяжку краще, як Волочкова

До речі, для своїх відвертих фотографій балерина найняла місцевого фотографа, а ось Семенович не потребує людини з професійною камерою. Її фотографує коханий чоловік, якого Анна публіці не показує, але про якого тиждень тому розповіла, повідомивши, що він не просто коханий, а чоловік! Втім, пізніше дівчина пояснила, що не мала на увазі офіційне заміжжя. Просто ця пара живе разом і вважає себе подружжям. І весілля обов'язково буде, але не зараз.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...