Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фанати напали на Анну Хилькевич з образами

Фанати напали на Анну Хилькевич з образами

 18-01-2016, 20:17       Marianna_777       2077     
Зовсім недавно актриса Анна Хилькевич і її чоловік бізнесмен Артур Волков вперше стали батьками - 14 грудня на світ з'явилася донька пари Аріанна. Чомусь на цю радісну подію негативно відреагували шанувальники зірки, особливо чоловіки. Вони почали засипати Анну образами!

Фанати напали на  Анну Хилькевич з образами

До Нового року весь інтернет зворушувався фотографіям вагітної Анни Хилькевич і стежив за тим, як актриса готується до пологів. Але варто було їй стати мамою, як послідував шквал критики. Користувачі соціальних мереж постійно звинувачували молоду маму в тому, що вона мало часу приділяє дитині і взагалі все робить не так, як потрібно.

Втім, ці докори були ще квіточками. В останні кілька тижнів актрисі стали дошкуляти чоловіки, які не соромляться у висловах. Не витримавши, Ганна навіть зробила колаж з найгрубіших висловлювань, а після написала коментаторам, що вона про них думає.

Фанати напали на  Анну Хилькевич з образами

«Зробила невелику підбірку з соковитих комментарів на два моїх останніх особистих фото. Зверніть увагу! Автори - це лише чоловіки. Якщо їх можна так назвати. Ось я хочу запитати: "чоловіки", які пишуть такого роду коментарі заміжнім дівчатам з дітьми, що вами рухає? Я десь вас образила? Може, вам не подобається, як я, наприклад, зіграла в "Універі"? У вас на аватарках ви з вашими дівчатами! У ваших акаунтах фото з вашими дітьми! Так чого ж вам не вистачає ?! Або ж це просто "капості", які ви не встигли виплеснути, будучи підлітками? »
Прочитавши цей пост, фанати актриси поспішили її заспокоїти і попросили Ганну не нервувати. Багато написали, що подібні вчинки продиктовані заздрістю і злісним злостивцям їх отрута повернеться сповна ...
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...