Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ані Лорак вперше розповіла про першого чоловіка

Ані Лорак вперше розповіла про першого чоловіка

 20-01-2016, 09:30       Marianna_777       1505     
Вже багато років популярна українська співачка залишається популярною і затребуваною. Але ось шлях до слави у Кароліни (справжнє ім'я Ані Лорак) не був вистелений трояндами. Дівчина виховувалася в інтернаті, оскільки народилася в багатодітній бідній родині, де не було батька.

Ані Лорак вперше розповіла про першого чоловіка

Мама майбутньої зірки працювала, щоб хоч якось утримувати дітей, але її зарплати не вистачало навіть на елементарні потреби.
Коли Кароліні було 13 років, її помітив продюсер Юрій Фальоса. Він почав працювати з талановитою дівчинкою, став дбати про неї. Вже в 14 років був підписаний контракт, а Юрій став допомагати родині юної співачки:

"Наша сім'я голодувала, а Юра відразу допоміг: «Ось тобі мішок картоплі, ось тобі сукня, ось тобі пісні!"

Ані Лорак вперше розповіла про першого чоловіка

Звичайно, дівчинка, що жила в інтернаті і не знаюча теплоти і ласки, не могла не відчувати вдячність до людини, який допомагав їй. Через деякий час виникла теплота у відносинах, а потім і перше кохання. Ці відносини були наївними з боку Кароліни, і супроводжувалися постійною роботою:

Так, це була любов, але любов дитяча, ще не зріла. Все наша сімейне життя було в конкурсах, кліпах, альбомах".

Юній зірці хотілося якихось простих радощів, а її цивільний чоловік планував концерти, зйомки і записи, через які у співачки не було навіть можливості сходити в кіно.

У результаті відносини стали все більше нагадувати артистці рабство. Іншого виходу не залишалося, і пара зрештою розпрощалася. Ані Лорак сьогодні вдячна Юрію за все:

 "Сьогодні я можу тільки подякувати Юрі, бо ми пройшли з ним великий творчий шлях".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...