Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Солістка «Блестящих» підозрюється у жорстокому побитті своєї колеги

Солістка «Блестящих» підозрюється у жорстокому побитті своєї колеги

 20-01-2016, 10:00       Marianna_777       1176     
Столичний бомонд шокований подією в музичних колах конфліктом. Починаюча співачка Олена Петрова знайшла в собі сили зізнатися в тому, що була по-звірячому побита солісткою групи «Блестящие» Сільвією Золотовой і її залицяльником, відомим композитором Денисом Ковальським. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Солістка «Блестящих» підозрюється у жорстокому побитті своєї колеги

Скандал стався в ніч на 12 грудня. Того вечора Олена в числі інших гостей перебувала на дні народження у своєї подруги. Будинок, в якому проходила вечірка, належав її обранцеві, який, до слова, все пропустив, бо спав. За словами Петрової, вона розмовляла за столом з Золотовой, дівчата згадували покійну Жанну Фріске, як раптом молодий чоловік солістки «Блестящих» почав поводитися агресивно. Пізніше він вдарив дівчину.

«Я не знала ні Дениса, ні Сільвію, нікого не знала. Ось ми за столом познайомилися, - розповідає Олена. - Я зрозуміла, що я викликала інтерес, тому що він весь вечір дивився на мене. Я це побачила, але поруч дівчина сидить - заради Бога. Але це помітила не тільки я ... ».

Солістка «Блестящих» підозрюється у жорстокому побитті своєї колеги

Залишається невідомим, що спонукало автора ліричних хітів для Діми Білана та інших відомих артистів підняти руку на Петрову. Однак, як повідомляє потерпіла, вона зателефонувала своєму хлопцеві, щоб той її забрав з вечірки. Коли чоловік приїхав, всі гості, і в тому числі Петрова, були на вулиці, де конфлікт між нею, Ковальським і Золотовою продовжився.

«Саша залітає, а Ковальський починає тікати від нього. Ззаду підлітає Сільвія Золотова, яка в чотири рази більше мене, товще мене, вище мене і починає мені бити в голову. Я відразу прикриваю лице, але мені не вдається, тому що несподівано, я ще в шоці стою. У мене кров просто полилася струмками. Вона мене головою об асфальт била - у мене гематоми просто по всій голові були », - з жахом згадує Олена в інтерв'ю сайту Super.ru.

Солістка «Блестящих» підозрюється у жорстокому побитті своєї колеги

За словами жертви побиття, лікарі діагностували у неї струс мозку. Крім того, дівчині зіпсували дорогу соболину шубу, шарф і брюки. Вся ця інформація Петрової передана в правоохоронні органи, куди вона звернулася після події. Дівчина щиро сподівається, що винні в її побитті будуть покарані відповідно до закону РФ.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...