Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Катерина Клімова вразила шанувальників своєю сексуальністю

Катерина Клімова вразила шанувальників своєю сексуальністю

 21-01-2016, 20:00       Marianna_777       1616     
Відома актриса і просто красива жінка Катерина Клімова не перестає дивувати своїх шанувальників змінами в зовнішності. Зірка відкрита для експериментів і готова приміряти на собі будь-який навіть самий пікантний образ. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Катерина Клімова вразила шанувальників своєю сексуальністю

Так, наприклад, Клімова порадувала своїх передплатників у соціальній мережі дуже сексуальною фотографією. Артистка, яка є мамою чотирьох дітей, перетворилася в диву 20-их років. На чорно-білому знімку Катерина позує біля вікна прикриваючи свої достоїнства корсетом з пір'я.

Катерина Клімова вразила шанувальників своєю сексуальністю

Незважаючи на те, що на фотографії немає оголених частин тіла, шанувальники актриси знайшли цей кадр дуже сексуальним і збудливим. Багато користувачів мережі були вражені образом Клімової і написали про це в соціальній мережі. "Яка жінка! Захоплююся вами", "Красуня! Четверо діток, а фігурушка супер!", "Боже, який сексуальний кадр, просто немає слів. Ось вона жіночність, чуттєвість і легка розпусність ... такий образ вам дуже йде ", написали захоплені шанувальники Клімової.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...