Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Із зібраних на лікування Жанни Фріске коштів викрали 21000000 рублів

Із зібраних на лікування Жанни Фріске коштів викрали 21000000 рублів

 22-01-2016, 20:00       Marianna_777       977     
Благодійна організація Російський фонд допомоги направила в Слідчий комітет РФ заяву з проханням порушити кримінальну справу за фактом розкрадання коштів, які були зібрані в 2014 році за допомогою Першого каналу на лікування Жанни Фріске. А це майже 21 мільйон рублів. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Із зібраних на лікування Жанни Фріске коштів викрали 21000000 рублів

Осінню позаминулого року Русфонд перерахував на рахунок Фріске 2511000 790 рублів, пожертвуваних телеглядачами на її лікування. Проте, за заявою юридичної служби організації, у співробітників фонду з'явилася переконлива інформація про те, що гроші з рахунку знаменитості зникли.

Із зібраних на лікування Жанни Фріске коштів викрали 21000000 рублів

"На адресу спадкоємців Жанни, що вступили, відповідно до закону, в права спадкування через півроку після її смерті, тобто 16 грудня, Русфонд направляв вимоги відзвітувати у витрачанні 20890831 рублів, але жодної відповіді не отримав. Результату не дало і повідомлення спадкоємців про вимоги Русфонд, пред'явлену їм через нотаріуса, який оформляв заповіт Жанни Фріске. Таким чином, досудового врегулювання спору не вийшло",- йдеться в заяві юридичної служби.

Варто відзначити, що умови договору з Фріске передбачали право і обов'язок Русфонд вимагати звіт про витрачання цих коштів, а також повного повернення зібраної суми, якщо звіт не надавався.

Нагадаємо, що сумна новина про хворобу Фріске з'явилася в ЗМІ наприкінці січня 2014 року. Після цього минуло кілька днів, і цивільний чоловік зірки Дмитро Шепелєв був змушений підтвердити припущення журналістів.

Із зібраних на лікування Жанни Фріске коштів викрали 21000000 рублів

Співачці була діагностована неоперабельна пухлина мозку - гліобластома. Лікування зірка проходила в одній з кращих західних клінік. На початку квітня того ж року вона покинула стіни лікарні в Лос-Анджелесі, де провела останні місяці: стан співачки настільки поліпшився, що медики виписали її.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...