Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Микита Джигурда влаштував п'яний дебош в пивній (Відео)

Микита Джигурда влаштував п'яний дебош в пивній (Відео)

 22-01-2016, 21:00       Marianna_777       2034     
Епатажний і грізний Микита Джигурда вчинив беззаконня в одному із закладів у центрі Москви. По всій видимості шоумен прийшов в пивну на Мясницькій вулиці, щоб розслабитися, проте закінчився відпочинок артиста перевернутими столами і бійкою з охороною закладу. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Микита Джигурда влаштував п'яний дебош в пивній (Відео)

П'яний дебош артиста в кафе очевидці встигли записати на камеру. Також гості закладу, які опинилися в пивний разом з Джигурдою, розповіли через що шоумен вчинив безлад. "Колоритний клієнт періодично" прикладався "до пляшки горілки, яка стояла перед ним, і в міру споживання алкоголю ставав все більш неадекватним і розв'язним, заважаючи іншим відвідувачам", - повідомляє "Московський комсомолець" з посиланням на очевидців.
Гості закладу помітили, що в якийсь момент зоряний відвідувач почав поводитися неадекватно і попросили співробітників пивної вгамувати його. Однак охорона кафе не тільки не вплинула на Джигурду, а навпаки лише розлютила його. Коли в черговий раз співробітники закладу підійшли до артиста, той вчинив п'яний дебош.Джигурда схопився з місця, перевернувши дерев'яний стіл, схопив пляшку горілки і кинув її в стіну. При цьому він з характерною хрипотою прокричав: "Я - Артист!" і доповнив цю вагому фразу матюкливими висловлюваннями. Все закінчилося лише тоді, коли п'яного гостя вивели із закладу під руки. У самому барі підтвердили, що інцидент мав місце. А Микита Джигурда у свою чергу відмовився коментувати подію.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...