Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Володимир Фріске півтора місяці витрачав гроші "Русфонд"

Володимир Фріске півтора місяці витрачав гроші "Русфонд"

 23-01-2016, 09:30       Marianna_777       885     
У сім'ї покійної співачки Жанни Фріске знову неспокійно. Після того, як юристи благодійної організації "Русфонд" припустили, що гроші на лікування Жанни Фріске були викрадені і фонд направив до Слідчого комітету заяву з проханням порушити кримінальну справу за фактом розкрадання, близькі зірки намагаються розібратися в цьому питанні. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Володимир Фріске півтора місяці витрачав гроші "Русфонд"

Зокрема, Володимир Фріске заявив, що зі свого боку всі звіти в організацію про витрачені кошти будуть надані. "Картка з грошима від" Русфонд" була у нас всього півтора місяці, і за всі витрати в цей час ми відзвітуємо, - цитує батька покійної співачки Starhit. - Ми нічого зайвого не брали! А усіма іншими грошима розпоряджався Діма. Він повинен буде надати чеки за лікування Жанни: 170000 євро - за клініку в Німеччині, 104 тисяч доларів - за Нью-Йорк, 180000 доларів - за Лос-Анджелес ".

У свою чергу телеведучий Дмитро Шепелєв повідомив журналістам, що не має ніякого відношення до засобів, які благодійний фонд зібрав для Жанни Фріске. Шоумен заявляє про те, що всі нібито викрадені гроші знаходяться у батьків покійної зірки.

Володимир Фріске півтора місяці витрачав гроші "Русфонд"

"Всі наявні у мене документи і чеки про витрати на лікування у вересні були передані мною до фонду. Долю решти коштів нам усім належить дізнатися, так як рахунок перебував у розпорядженні та довіреності батьків Жанни", - заявив телеведучий.

Нагадаємо, що мова йде про велику суму грошей, яка залишилася на рахунку співачки після її смерті. "До моменту смерті Жанни Фріске близько 21 мільйона рублів ще лежали на її рахунку, - повідомлялося в заяві юридичної служби" Русфонд ". - Але, за наявною у нас інформацією, гроші могли бути переведені на рахунки третіх осіб. При цьому ніяких офіційних документів про те, що гроші витрачені, Русфонд не отримав, хоча не тільки мав право, а й був зобов'язаний їх отримати за договором з Жанною Фріске, чинному і після її смерті ".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...