Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Син Валерії і Йосипа Пригожина пішов з дому

Син Валерії і Йосипа Пригожина пішов з дому

 23-01-2016, 10:00       Marianna_777       1006     
Ще два місяці тому ніхто припустити не міг, що молодший син Валерії, талановитий музикант Арсеній Шульгін відмовиться від своєї блискучої кар'єри і втече з дому. А адже тільки в кінці листопада 17-річний хлопець вдало виступав в Московській консерваторії, і будував плани на майбутнє.

Син Валерії і Йосипа Пригожина пішов з дому

І раптом, ЗМІ просто підірвали останні новини: Арсеній втік з дому і кинув навчання.

Як кажуть французи, «шерше ля фам» ... Перша любов виявилася для Арсенія настільки сильною, що молодий хлопець в один момент виявився готовий перекреслити все своє життя. Обраницею юного обдарування стала 21-річна модель Анна Шерідан.

Про роман Арсенія та Анни стало відомо завдяки фотографіям, які дівчина розмістила у себе на сторінці в Інстаграм.

Син Валерії і Йосипа Пригожина пішов з дому

Мама і вітчим Арсенія порахували кохану хлопця недостатньо серйозною, через що в сім'ї виникла сварка. Шульгін прийняв рішення жити самостійно, і пішов з дому. Зараз закохані живуть в одному зі столичних готелів.

Останні новини виглядають настільки неправдоподібно для звичного благополучного зоряного сімейства, що журналісти звернулися за коментарями до Йосипа Пригожина. Продюсер підтвердив всю інформацію:

"Це все правда. Можу сказати, що Арсеній - дорослий хлопчик і вправі робити усвідомлені вчинки. Хлопець втомився від музики, знайшов собі нове захоплення. На жаль, всі біди в цьому світі від жінок. Вони можуть зробити нас, як дуже щасливими, так і нещасними і жебраками. Тим не менш, ніякої трагедії в цій ситуації ми не бачимо. Нехай відпочине. Хоча хлопчик геніальний, дійсно талановитий. Валерія сприймає ситуацію філософськи. Ми називаємо це - пошук себе. Особисто я не схвалюю такий вибір, але від цього Арсеній не перестає бути нашою дитиною. Спілкування з ним зараз проходить досить важко. Взаєморозуміння відсутнє, юнацький максималізм превалює".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...