Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Вчинок Кеті Топурії викливав шквал негативної критики

Вчинок Кеті Топурії викливав шквал негативної критики

 25-01-2016, 09:00       Marianna_777       525     
Знаменитості часто діляться зі своїми шанувальниками подробицями особистого життя. Допомагають їм у цьому соціальні мережі. Наприклад за допомогою Instagram будь-яка людина може дізнатися про життя свого кумира буквально з перших рук, якщо той, зрозуміло, досить відкритий при публікації знімків.

Вчинок Кеті Топурії викливав шквал негативної критики

Проте буває й так, що занадто відверті знімки можуть викликати скандал. Так, неабиякі пристрасті розгорілися навколо фотографії, викладеної солісткою групи A-Studio Кеті Топурії. На знімку зображене купання її дочки Олівії. Дівчинка сидить у ванні на дитячому кріслі і тримає в руках іграшку.

Здавалося б милий знімок викликав жорстку реакцію у деяких підписників співачки. Негайно в коментарях з'явилися експерти, які запевнили, що садити дитину в такому віці занадто рано. Деякі вказали на небезпеку використання спеціальних крісел, інші побачили загрозу в іграшці, яку дівчинка тримає в руках.

Знайшлися навіть ті, хто побачив у публікації знімка небезпека пристріту. Втім, дещо знизити ймовірність негативного впливу на дівчинку можуть домалювати до фото очі, що закривають частину обличчя Олівії, і інші розміщенні навколо неї зображення. Тим не менш, порадників і критиків було вже не зупинити.

Вчинок Кеті Топурії викливав шквал негативної критики

Втім, головну небезпеку інтернет-експерти побачили саме в положенні дитини. У такому віці - дівчинці сім місяців - нібито небезпечно садити дитину. Це може загрожувати підвищеними навантаженнями на хребет і неправильним розвитком внутрішніх органів. Однак сучасна медицина не така однозначна з цього питання.

Знайшлися й ті, хто став на захист молодої матусі. "Тут стільки людей і всі пишуть, то садити шкідливо, то іграшка шкідлива, то стільчик шкідливий. Так послухати, то нічого не можна", - зауважила одна з підписниць.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...