Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Очікування і реальність: набравша вагу Анна Семенович постить «стрункі» фото

Очікування і реальність: набравша вагу Анна Семенович постить «стрункі» фото

 25-01-2016, 20:00       Marianna_777       1054     
Останнім часом співачка Анна Семенович приділяє величезну увагу своїй фігурі. Принаймні, сама Ганна дає привід своїм підписникам в Instagram так думати. Анна постійно публікує фотографії зі спортзалу, під час активного відпочинку, в облягаючих нарядах і так далі. Шанувальники не втомлюються робити Семенович компліменти з приводу її фігури і відзначають, що співачка помітно пострункішала і покращала.

Очікування і реальність: набравша вагу Анна Семенович постить «стрункі» фото

Так було до сьогоднішнього дня, поки в Мережі не з'явилися «реальні» фото артистки, на яких чітко видно «актуальні» форми пишногрудої знаменитості. Кілька місяців тому Семенович виступила на Дні міста в Карпінську. Для концерту Анна обрала червону коротку і відверту сукню, розшиту паєтками, і ботфорти.

Очікування і реальність: набравша вагу Анна Семенович постить «стрункі» фото

Все б нічого, тільки «костюмчик не зовсім сидів». Наряд підкреслив округлий живіт співачки і повні ноги. Примітно, що в цей день Анна опублікувала фото в Instagram з вигідного ракурсу і отримала сотні компліментів від підписників.

Очікування і реальність: набравша вагу Анна Семенович постить «стрункі» фото

До речі, Анна відреагувала на дискусію навколо свого тіла і вирішила розставити всі крапки над «i». Співачка дала відсіч Інтернет-користувачам, які висміяли її форму.

«Я після відпочинку, сьогодні прокинулася в прекрасному настрій і як зазвичай вранці зайшла в Інстаграм побажати вам гарного дня. І читаючи ваші коменти, була дуже здивована обговоренням моєї фігури. Я не дуже розумію, що за фото гуляють по інтернету, хто на них і коли вони були зроблені, а головне навіщо. Я як і раніше стежу за своєю фігурою навіть у відпустці і свій ранок сьогодні починаю в спорт залі !!! Ось вона я, рівно годину назад перед тим, як збираюсь пройти свої 7 км на доріжці! Все добре мої рідні і я не запливла жиром, а ті пару кг, які я набрала на морі, я скину в найближчі дні! Дякуємо тим, хто вірить мені і не читає жовту пресу! Люблю вас і гарного всім дня і настрою », - написала Анна у своєму Instagram.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...