Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Андрій Кончаловський був екстрено госпіталізований

Андрій Кончаловський був екстрено госпіталізований

 25-01-2016, 16:01       Marianna_777       1094     
У знаменитого російського режисера Андрія Кончаловського виникли проблеми зі здоров'ям. Він був госпіталізований в Центральній клінічній лікарні Москви.

Андрій Кончаловський був екстрено госпіталізований

У клініку Кончаловський потрапив через проблеми із зором. Незважаючи на те, що на самопочуття 78-річний режисер не скаржиться, лікарі все ж запропонували йому пройти не амбулаторне лікування, а лягти в стаціонар.

За припущеннями фахівців курс процедур, який необхідно пройти Кончаловському триватиме кілька днів. У зв'язку з цим, режисер змушений скасувати будь-яку роботу. Зокрема відкладаються репетиції грандіозного мюзиклу "Злочин і кара", над постановкою якого Андрій Кончаловський трудиться вже більше року. Після інтенсивного лікування режисер знову повернеться до роботи і продовжить трудиться над мюзиклом. Імовірно прем'єра нової роботи Кончаловського запланована на березень 2016 року.

Андрій Кончаловський був екстрено госпіталізований

Нагадаємо, що не тільки у Андрія Сергійовича проблеми зі здоров'ям. Вже більше двох років у комі перебуває його донька. Наприкінці жовтня 2015 року дочка Андрія Кончаловського і Юлії Висоцької прийшла до тями, проте пізніше стан дівчинки погіршився. За останніми даними, після поверхневої коми, при якій людина може самостійно дихати, дівчинка знову впала в глибоку кому.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...