Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Через сина Федора Бондарчука дівчата влаштували бійку

Через сина Федора Бондарчука дівчата влаштували бійку

 26-01-2016, 10:00       Marianna_777       1050     
Ще кілька років тому ім'я Сергія Бондарчука миготіло лише в розділі подій. Зараз 25-річний син Федора Бондарчука - почесний гість кращих світських заходів. І не дивно: у жовтні минулого року вийшов фільм «Воїн», а 18 лютого відбудеться прем'єра вже другої картини з ним у головній ролі «Чемпіони: Швидше. Вище. Сильніше ». Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru


Через сина Федора Бондарчука дівчата влаштували бійку

Більшість однокласників згадують Сергія як хулігана і запеклого прогульника уроків. У 1998 році батьки віддали сина в елітну школу «Золотий перетин». Вартість навчання там висока (наприклад, зараз рік коштує понад мільйон рублів), але фінансова сторона не особливо хвилювала спадкоємця знаменитого прізвища. «Навчався він з-під палки, - згадує Андрій, шкільний приятель Сергія. - Особливо не любив точні науки, хімію, біологію. Бувало, не з'являвся на уроках тижнями. Любив випити, навіть організовував колективні прогули ».

Бондарчук завжди був у центрі уваги і користувався популярністю у дівчат. «Серьога - велелюбний хлопець, - розповідає його однокласник Лев Гарюнов. - У свій час йому подобалися відразу три дівчинки - Аліна Окунева, Ліза Іовенко і Катя Дерев'янко». Кілька років Бондарчук зустрічався з двома з них.

«Ми дружили більше шести років, - каже 24-річна Ліза. - Але так сталося, що мені через Сергія довелося піти зі школи. Наші відносини він приховував від усіх - близьких друзів, батьків ... Я була проти - ми постійно лаялися на цьому грунті ... Мені, як дівчині, хотілося нормально з ним сходити в той же кіно або в кафе. Дивні це були роки, звичайно. То він п'яний репетував під вікнами, що мене любить, то пропадав на тиждень. І тільки через деякий час я дізналася, чому Сережа так поводився. Виявляється, одночасно він зустрічався ще з однією дівчиною, теж з нашої школи, але на пару років старше - Катею Дерев'янко. Якось вона несподівано приїхала до нього на дачу і застала нас удвох. І, як я тоді переконалася, Катя і раніше вважала його своїм хлопцем. Так сатаніла, що побила мене: була кров, синці, вирвані волосся. А Сережа, хоч і все бачив, залишився стояти осторонь. Після цього дня ми більше жодного разу не зустрічалися. Він навіть не вважав за потрібне порозумітися або попросити вибачення за те, що трапилося ».

Через сина Федора Бондарчука дівчата влаштували бійку

Сам Бондарчук-молодший теж любив помахати кулаками. Якось у грудні 2009-го спадкоємець знаменитого прізвища поставив фінгал Марату Сафіну: в нічному клубі молоді люди зчепилися через те, що тенісист зачепив плечем Сергія і не вибачився. А на «Кінотаврі» в 2011 році він побився з випадковим перехожим, який нібито його спровокував, попросивши закурити. "Серьожа - людина емоційна, - пояснює Іраклій Квантрішвілі, друг актора. - Він з характером, запальний.

Якщо його ображають - дає відсіч. Не раз і не два я був свідком подібного ... Якось в його присутності молодий чоловік грубо відповів офіціантці, Сергій заступився, і в підсумку зав'язалася бійка. Часто люди починають його задирати - сам же він конфлікт ніколи не провокує ».

Через сина Федора Бондарчука дівчата влаштували бійку

Федору Бондарчуку неодноразово доводилося просити вибачення за поведінку сина, а вдома влаштовувати розбір польотів. «Папа для Сергії - авторитет, - продовжує Квантрішвілі. - Він завжди його уважно слухає, не перечить. Але «синочком» ніколи не був - відносини з Федором Сергійовичем були дружні, навіть братські. Звичайно, батько, бувало, жорстко гнав Серьогу вночі додому з клубу або з посиденьок у друзів. Дзвонив мені іноді - як старшому, відповідальному. Так як він зайнята людина, частіше контролювала сина все-таки мама - іноді приїжджала за ним, забирала з вечірок ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...