Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У Дженніфер Допес під час виступу тріснули штани на попі (Відео)

У Дженніфер Допес під час виступу тріснули штани на попі (Відео)

 26-01-2016, 13:00       Marianna_777       1014     
Для свого нового шоу під назвою «All I have», прем'єра якого відбулася днями, Дженніфер Лопес підготувала безліч блискучих нарядів. 46-річна співачка вже давно відома своєю любов'ю до вибору сильно обтягуючих речей як для повсякденного життя, так і для виступів. Але, на жаль, цього разу один з нарядів зіграв з Дженніфер злий жарт.

У Дженніфер Допес під час виступу тріснули штани на попі (Відео)

Коли Лопес, після тривалого активного танцю, вийшла на фінальний поклін, комбінезон співачки розійшовся в самому невідповідному місці. У результаті та сама частина тіла, якою так пишається співачка, розташована трохи нижче спини, виявилася повністю оголеною перед багатотисячною аудиторією!

У Дженніфер Допес під час виступу тріснули штани на попі (Відео)

Найцікавіше, що костюми для нової шоу-програми співачки створювалися ексклюзивно найіменитішими будинками моди. На те, щоб розшити один тільки комбінезон, в якому Лопес вийшла на сцену, знадобилося 260000 кристалів Swarovski! А пішло на створення цього наряду порядку 2-х місяців. Дивно, що костюм, зшитий за індивідуальними мірками співачки, виявився настільки неміцним. До речі, схожий конфуз вже мав місце в листопаді на премії «American Music Awards». Тоді в однієї з танцівниць Лопес під час виступу розійшовся комбінезон на тому ж самому місці.


При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...