Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Христина Асмус шокувала анорексичною худобою

Христина Асмус шокувала анорексичною худобою

 26-01-2016, 14:30       Marianna_777       1609     
Христина Асмус завжди була стрункою дівчиною, але після народження дочки шанувальники побачили, що зірка зовсім схудла. На знімках з черговою fashion-зйомки вони помітили у Христини нездорову худорлявість. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Христина Асмус шокувала анорексичною худобою

У січні минулого року Христина Асмус і Гарік Харламов вперше стали батьками. Зіркова пара особливо не афішувала вагітність Христини та утримувалася від коментарів. Пізніше стало відомо, що дочку назвали Анастасією.

Минуло менше місяця, як Христина виклала в «Твіттер» знімок, продемонструвавши ідеальну фігуру. Звичайно, у її шанувальників відразу виникло питання: як їх кумиру вдалося так швидко повернутися в форму? Більшість зійшлися на думці, що вся справа в її генетиці та активності. Як відомо, Христина Асмус не стала засиджуватися в декреті і вийшла на роботу через три тижні після народження дочки.

Христина Асмус шокувала анорексичною худобою

Минуло більше року після народження Насті, але Христина, схоже, не зупиняється в боротьбі за ідеальну фігуру. Останні знімки зірки схвилювали шанувальників, які вважають, що Асмус перестаралася зі схудненням.

Знімок, де на першому плані видно худі ноги Христини, спантеличив підписників. «Христина, вистачить худнути», «Така худа!» - Залишали свої коментарі шанувальники. Решта ж оцінили жіночну і витончену фігуру зірки, але порадили далі не худнути.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...