Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Колишня дружина Прохора Шаляпіна займеться пікантним бізнесом: стриптизклубом

Колишня дружина Прохора Шаляпіна займеться пікантним бізнесом: стриптизклубом

 26-01-2016, 21:00       Marianna_777       1315     
Лариса Копенкіна, відома своїм скандальним романом з Прохором Шаляпіним, разом із співачкою і ведучою програми «Шпілі-віли» на Гумор TV Міленою Даєнг вирішила зайнятися пікантним бізнесом для жінок. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Колишня дружина Прохора Шаляпіна займеться пікантним бізнесом: стриптизклубом

Найближчим часом вона збирається відкрити заклад, де панянки зможуть відпочити душею і тілом - «Клуб чоловічого стриптизу». За новий бізнес дівчат узялися, засукавши рукави та інші деталі гардеробу. За словами Мілени, майбутніх співробітників свого закладу вони з Ларисою будуть приймати на роботу особисто. За яким саме професійним параметрам відбувається відбір, співачка змовчала.

Колишня дружина Прохора Шаляпіна займеться пікантним бізнесом: стриптизклубом

«У Москві є ряд подібних закладів, - розповіла Даєнг. - Ми з Ларою в них досить часті гості. Однак знайти клуб, який би повністю нас задовольнив у всіх сенсах, ми поки не змогли. Тому вирішили відкрити власний заклад, він буде повністю орієнтовано на відпочинок для жінок, і стане свого роду храмом чоловічого тіла. Ми дуже ретельно шукаємо наших майбутніх співробітників. Перевіряти необхідні професійні навички будемо самі ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...