Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна вперше продемонструвала фігуру після пологів

Ксенія Бородіна вперше продемонструвала фігуру після пологів

 27-01-2016, 10:00       Marianna_777       614     
В одному зі столичних ресторанів відбулася вечірка з нагоди 30-річчя Ольги Бузової. Привітати колегу з ювілеєм прийшла Ксенія Бородіна. На торжестві, яке стало для неї першим виходом у світ після народження дочки Теони, Ксенія з'явилася в компанії чоловіка, бізнесмена Курбана Омарова.

Ксенія Бородіна вперше продемонструвала фігуру після пологів

Фотографії Бородіної в Instagram стали об'єктом пильної уваги її шанувальників. Багато відзначили, що хоча дівчина ще не повернулася у форму після пологів, виглядає навіть краще. "Яка ж Ксюша гарненька", "Ксюша поправилася так. Незвично аж", "Бородіна завжди красива", "Вона місяць тому народила, форма ідеальна, починаєте тут, моделі", "Ксюша красуня)))) не треба худнути, так краще )) "," Ура, у Ксюні щічки з'явилися ", - прокоментували підписники.

Ксенія Бородіна вперше продемонструвала фігуру після пологів

Не такі великодушні виявилися критики Бородіної, що висміяли її вбрання. Справа в тому, що Ксенія одягла сукню від ізраїльського дизайнера, яка схожа на дорогий виріб від Balmain. Критики заявили, що телезірці має бути соромно з'являтися на публіці в підробках. "Розповідаю, на мені сукня Sivalia couture - Ізраїльський дизайнер! У нього завжди ручна вишивка! Досить дорогі і красиві роботи! Це не #balmain, як багато хто подумав, але модель дійсно схожа! До речі," Сівалія кутюр "збираються співпрацювати з #balmain", - розповіла ведуча.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...