Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Стало відомо, куди пропали гроші Жанни Фріске

Стало відомо, куди пропали гроші Жанни Фріске

 27-01-2016, 20:00       Marianna_777       3323     
Грандіозний скандал про розкрадання 21 мільйони рублів з коштів, зібраних на лікування Жанни Фріске, триває. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Стало відомо, куди пропали гроші Жанни Фріске

СУТЬ СКАНДАЛУ
Нагадаємо, що для лікування Жанни було зібрано 69267787 рублів. З цих коштів 11636146 рублів були витрачені на ліки та оплату рахунків з клінік. Також за рішенням Жанни 32619851 рублів були спрямовані 9 дітям, хворим на рак. У підсумку залишилася сума - 25011790 рублів.

Цей залишок був переведений Русфондом, який займається збором коштів, на рахунок Жанни Фріске (оскільки фонд не має права утримувати кошти у себе). До нього мали доступ 2 людини: цивільний чоловік Жанни Дмитро Шепелєв та батько співачки Володимир Фріске. При житті співачки вони надали звіт про витрати в 4120959 рублів. Доля решти 20890831 рублів невідома. Після висунутих Русфондом вимог відзвітувати про долю коштів, і спалахнув скандал, у якому батько співачки та її цивільний чоловік «кивають» один на одного.

Стало відомо, куди пропали гроші Жанни Фріске

ДЕ ГРОШІ?
Як заявило видання «КП», посилаючись на анонімне джерело в Слідчому Комітеті, банк, в якому відкрито рахунок Жанни, надав виписку, з якої видно, що батько співачки Володимир Борисович ніяких операцій не проводив.

Зате Дмитро Шепелєв зробив три перекази на банківські рахунки в Німеччині та США. За кордон гроші йшли, конвертовані в долари. Зокрема, $ 170 000 були переведені на рахунок в Німеччині, $ 104000 - у Нью-Йорк, а $ 180000 пішли в Лос-Анджелес. Разом - 454 000 доларів. Саме за ці гроші ніхто не відзвітувався.

Імовірно, гроші пішли на рахунки клінік, де лікувалася Жанна. Побічно на це вказує те, що співачка лікувалася якраз в цих країнах (Жанна лікувалася в Майамі, потім в клініці Гамбурга, після чого проходила курс хіміотерапії в нью-йоркському центрі імені Слоуна-Кеттерінг, а потім в одній з клінік Лос-Анджелеса) .


Отже, Дмитру Шепельову необхідно надати документи з цих установ про те, що гроші були переведені на їх рахунки. Інакше він може бути звинувачений у шахрайстві. Також слідство має намір перевірити достовірність факту оплати медичних послуг - чи не були клініки залучені в схему щодо подальшого виведення грошей на інші рахунки.

Тепер, коли вже більш-менш ясно, що стало з «викраденими» грошима, до Дмитра залишається питання - якщо він перевів гроші за кордон, щоб оплатити рахунки клінік, де лікувалася Жанна, чому в перші дні скандалу він заперечував свою причетність до розпорядження грошима і стверджував, що всі операції по рахунку проводив батько Жанни?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...