Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Собчак набрала зайвої ваги і скомпрометувала себе обрізавши невдале фото

Ксенія Собчак набрала зайвої ваги і скомпрометувала себе обрізавши невдале фото

 28-01-2016, 09:00       Marianna_777       512     
Ксенія Собчак, яка всіляко хоче відповідати образу світської левиці, не могла пропустити Тиждень високої моди в Парижі. Телеведуча з'явилася на одному з показів, після якого була спіймана фотографом, що традиційно знімав street fashion.

Ксенія Собчак набрала зайвої ваги і скомпрометувала себе обрізавши невдале фото

Перед камерою Собчак постала не в найкращому вигляді: на знімку зображені її повні ноги. Однак сам кадр, зроблений паризьким фотографом, по всій видимості, зірці сподобався. Вона вирішила похвалитися їм на особистій сторінці в соцмережі, однак відрізала собі ноги.


У коментарі Ксенія уточнила, що знімок був зроблений після показу нової колекції Chanel. Проте підписників зацікавив не обрізаний кадр, а оригінал. Вони знайшли вихідний варіант і вказали телеведучій на товсті ноги.

Ксенія Собчак набрала зайвої ваги і скомпрометувала себе обрізавши невдале фото

"Жахливо! Образ старіючої дами!", "Париж, всі в чорному, одна Ксюша в квітчастому, до речі так і вичисляють наших" елітних туристів "," Дуже вигідно обрізане фото, не так як на сторінці @ rue93250, там дуже негарні ноги ", "Оригінал бачила! Ноги товстуваті ... "," Чому зад такий величезний? "," Ляхи то не дуже "," А ляхи то вона у себе на цьому фото на своїй сторінці обрізала (орфографія, пунктуація і стилістика авторів збережені. - прим. ред.) ", - прокоментували користувачі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...