Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 73-річна Ангеліна Вовк зважилася на пластику обличчя

73-річна Ангеліна Вовк зважилася на пластику обличчя

 28-01-2016, 09:30       Marianna_777       615     
Заради збереження краси та молодості багато медійних особистості погоджуються на пластику. 73-річна Ангеліна Вовк вирішила звернутися в клініку, щоб перетворитися і стати впевненіше. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

73-річна Ангеліна Вовк зважилася на пластику обличчя

У клініці «Аморе» зірці призначили п`ять процедур краси: безопераційну підтяжку, контурну пластику і уколи ботокса. За допомогою системи моделювання Vectra 3D фахівці зробили знімок і показали, який результат буде очікувати телеведучу. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

«Я веду здоровий спосіб життя, правильно харчуюся. Наприклад, щоранку починаю з лляної каші з пророщених зернами пшениці. Випиваю 2 літри води в день. Мама все життя підтримувала себе у формі, говорила, що "треба бути комільфо". Саме вона і вплинула на мене в питаннях краси », - розповіла Ангеліна.

73-річна Ангеліна Вовк зважилася на пластику обличчя

Вовк не раз зізнавалася, що в душі себе почуває молодою дівчинкою і для того, щоб відповідати своєму енергійному способу життя, телеведуча зважилася на похід до пластичного хірурга.

«У свої 73 роки відчуваю себе молодою дівчинкою, у мене море енергії. До того ж я викладаю ораторську майстерність в Інституті культури, і хочеться добре виглядати перед студентами, а також бути прикладом для онучок - 14-річної Ангеліни та 13-річної Ганни, це дочки моїх хрещеників », - зізналася Ангеліна.

73-річна Ангеліна Вовк зважилася на пластику обличчя

До речі, відома американська актриса Джейн Фонда теж не проти втручання пластичних хірургів. Зірка зізнається, що пластика подарувала їй ще як мінімум 10 років роботи на екрані.

«Якщо в тобі збереглися пристрасть, цікавість до життя, неважливо, яка цифра в паспорті. Так, мені 77 років ... Коли ти молодий, цифра 70 здається лякаючою. Але коли її досяг (а я вже давно перейшла кордон), виявляєш, що нічого страшного в цьому немає. Грати в кіно у такого майстра, як Паоло Соррентіно. Йти по червоній доріжці в Каннах. Бути послом краси відомої косметичної компанії. Насолоджуватися життям. Це дивовижне відчуття. Мене подають як ікону стилю. 30 років тому такого звання у мене не було і в помині! Смішно. Сподіваюся, що уособлюю надію для багатьох жінок. Особливо в Америці, де всі схиблені на молодості », - розповіла актриса.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...