Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Непристойно дорого: подарунки Ользі Бузовій на день народження

Непристойно дорого: подарунки Ользі Бузовій на день народження

 28-01-2016, 10:00       Marianna_777       2336     
До святкування свого 30-річчя Бузова готувалася кілька тижнів. В одному зі столичних ресторанів телеведуча зібрала найближчих друзів і колег. Зал був прикрашений в червоних тонах: банери, серця з живих квітів, фігури, які звисали зі стелі. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Непристойно дорого: подарунки Ользі Бузовій на день народження

«Мені досі всі дзвонять і дякують за свято, яке я влаштувала! Але якби не моя велика команда, яка працювала 2 тижні разом зі мною, нічого б не вийшло! »- розповіла про свою підготовку Ольга.

Рідні Ольги не скупилися на подарунки: багато місця в залі зайняли величезні букети троянд і презенти.

Деякі подарунки Бузова вирішила виділити: «Тільки почала дивитися подарунки. У мене немає слів ... У мене найкращі, добрі, уважні друзі ... Коли в мене запитували, що дарувати, я всім казала: мені нічого не треба, найголовніше - ваша любов! Ви божевільні! Спасибі вам!"

Непристойно дорого: подарунки Ользі Бузовій на день народження

Справді, на фото телезірки красуються сережки Cartier, вартість яких починається від 250 000, пуссети Chopard - ціна сережок в декілька карат доходить і до мільйона, і прекрасний хрестик Graff, ціна якого в діамантовій розсипі починається від 100 000 рублів.

Чоловік Бузової цьогоріч підніс їй незвичайний подарунок: замість діамантів, шикарних сумок і дорогих речей Тарасов, перебуваючи на зборах, влаштував Ользі в Москві сюрприз - грандіозний салют, а на торжестві заспівав дружині пісню.

Непристойно дорого: подарунки Ользі Бузовій на день народження

«Мій чоловік, мій всесвіт. Моє все. Спасибі тобі за цю пісню, за те, що ти щодня даруєш мені свою любов. Я плачу від щастя, я вдячна Богові за нашу зустріч з тобою. Я найщасливіша, бо у мене є ти », - написала розчулена Бузова в мікроблозі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...