Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Син Валерії і Йосипа Пригожина повернувся додому через гроші

Син Валерії і Йосипа Пригожина повернувся додому через гроші

 30-01-2016, 09:09       Marianna_777       2081     
Конфлікт, який розгорівся в сім'ї співачки Валерії та Йосипа Пригожина через 17-річного Арсенія, розв'язався сам собою. Син зірки, який пішов з дому через 21-річну кохану Анну Шерідан, повернувся в сім'ю після того, як зрозумів, що сам не заробить.

Син Валерії і Йосипа Пригожина повернувся додому через гроші

Обставини змусили Шульгіна переїхати назад до батьків. "Арсеній зрозумів, що так тривати більше не може, тим більше, сам він грошей не заробляє, - цитує друга сім'ї Starhit. - Та й батьки для нього багато значать як не крути. Примирення між ним, Валерією і Йосипом все-таки відбулося. Він повернувся додому".

Однак, за словами джерела, в музичне училище Арсеній не повернувся. "У музичному коледжі не відновився, пішов у загальноосвітню школу. Але Валерія сподівається, що в майбутньому він продовжить займатися музикою. З Анею він продовжує бачитися, але значно рідше", - пояснили друзі родини.

Піаніст Арсеній Шульгін, син співачки Валерії, який до 17 років отримав визнання у світі класичної музики, вирішив відмовитися від блискучого майбутнього, яке йому пророкували. Як з'ясували журналісти, в сім'ї Валерії вже кілька місяців вирують шекспірівські пристрасті: закохавшись в 21-річну студентку Плехановського університету Анну Шерідан, Арсеній кинув престижне музичне училище.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...